Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Єрємєєв розпиляв з рідною офшоркою 11 мільйонів на бензин для «Енергоатому»

Єрємєєв розпиляв з рідною офшоркою 11 мільйонів на бензин для «Енергоатому»
Єрємєєв розпиляв з рідною офшоркою 11 мільйонів на бензин для «Енергоатому»

ДП «НАЕК «Енергоатом» 14 березня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «ВОГ Аеро Джет» на постачання дизельного палива для Запорізької АЕС на суму 10,74 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Від початку збиралися замовляти 1 148 т палива, однак, виходячи з документу з ціною за одиницю, між акцептом і підписанням договору кількість дизелю зменшили до 822 т, ціна лишилася на рівні акцептованої – по 13 056 грн./т.

Фірма «ВОГ Аеро Джет» входить у групу «Континіум» позафракційного народного депутата Ігоря Єрємєєва.

Компанію заснували у травні 2012 р. Офіційними власниками наразі є Світлана Юраш і віргінський офшор «Сквеад Інвестментс Лімітед». Разом з тим до 2013 р. основна частка в компанії була записана на  ТОВ «Московський міст ЛТД», воно в свою чергу на ТОВ «Вест Ойл Груп», що тоді належало кіпрській «ОВГ Оіл Вест Лімітед», а тепер – нідерландській компанії зі схожою назвою – «Вест Оіл Груп Холдінг Б.В.» Єдиний тендер, який до цього вигравала компанія «ВОГ Аеро Джет» – це постачання 200 тис т дизпалива на загальну суму 2,62 млрд грн. для «Укрзалізничпостачу» наприкінці грудня минулого року.

Єдиним допущеним до участі конкурентом фірми на цьому тендері стало ТОВ «Укрпостач-Нафтотрейд». Фірма була зареєстрована у Луцьку у 2004 р. під назвою ТОВ «Континіум-Льон-Контракт-Мрія».  З 2010 р. власником фірми є та сама кіпрська компанія «ОВГ Оіл Вест Лімітед». З 2011 року «Укрпостач-Нафтотрейд» отримав підряди «Укрзалізниці» на 5,66 млрд грн.

Пропозицію третього учасника, ТОВ «Будстандарт 2018», яке пропонувало постачати паливо на 14 тис грн. дешевше, відхилили за невідповідно оформлений термін забезпечення пропозиції конкурсних торгів.

Наші гроші


Теги статьи: ЄремєєвЕнергоатом

Дата и время 20 марта 2014 г., 15:53     Просмотры Просмотров: 1890
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте