Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Рідна фірма сина екс-замміністра фінансів зібрала на тендерах 26 мільйонів

Рідна фірма сина екс-замміністра фінансів зібрала на тендерах 26 мільйонів
Рідна фірма сина екс-замміністра фінансів зібрала на тендерах 26 мільйонів

Державна казначейська служба України 5-12 березня за результатами тендерів уклала угоди з ТОВ «Чайка» на прибирання і забезпечення обслуговуючим персоналом. Загальна вартість угод складає 2,85 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Послуги водіїв і механіка коштуватимуть 1,21 млн грн. Необхідні були водії для автомобіля начальника Державної казначейської служби, для двох легкових авто, двох вантажно-пасажирських і одного вантажного.

За 0,86 млн грн. наймуть обслуговуючий персонал для адміністративних приміщень площею 5993 м2, у тому числі: триповерхова будівля з підвалом та 5-ти поверхова будівля, 15 санвузлів, 160 службових кабінетів. Підрядник повинен координувати діяльність електрика, столяра, слюсаря-сантехніка, утримувати і усувати несправності мереж водопроводу і каналізації, електричних і телефонних мереж, доглядати за меблями, забезпечувати пропускний режим на територію Державної казначейської служби, контролювати обслуговуючий персонал, надати робітника для виконання підсобних вантажно-розвантажувальних робіт і оператора для копіювальної машини.

Ще 0,78 млн грн. заплатять за прибирання приміщень та прибудинкової території: догляд за зеленими насадженнями, очищення приміщень і меблів, літнє і зимове прибирання двору.

Власниками фірми «Чайка» є Інна та Олексій Квасови. Раніше разом з Квасовими до складу засновників компанії входив Роман Шевченко, заступник директора Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби-начальник управління забезпечення діяльності Департаменту Міністерства доходів і зборів України. До грудня 2011 року співвласницею залишалася Раїса Шевченко, мати Романа Шевченка. Відомо, що Раїса Шевченко досі є бізнес-партнеркою Квасових по ТОВ «Імсат», що вказало у держреєстрі ті ж адресу і номер телефону, що і «Чайка».

Батько Романа Шевченка – Юрій Шевченко працював заступником міністра фінансів з 2010 року по січень 2014 р.

Фірма «Чайка» регулярно виграє тендери на господарське обслуговування Міністерства фінансів, Державної казначейської служби, Рахункової палати. Враховуючи останню закупівлю, сума отриманих підрядів складає 25,95 млн грн.

Наші гроші


Теги статьи: ШевченкоСервіс

Дата и время 24 марта 2014 г., 10:37     Просмотры Просмотров: 1674
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте