Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

В Полтавському УМВС діє міліцейський злочинний синдикат Михайлика

В Полтавському УМВС діє міліцейський злочинний синдикат Михайлика
В Полтавському УМВС діє міліцейський злочинний синдикат Михайлика

В цій статті піде мова про одного з керівників Управлінь обласного міліцейського апарату Полтавської області. Здавалося б, на посадах начальників управлінь підрозділів в УМВС повинні працювати високоморальні та професійні працівники. Але в Полтавському обласному управлінні міліції сталося зовсім не так. Корупція, яка пронизала Полтавську міліцію за попереднього керівництва та лобісті інтереси злочинних кланів, протягли на посаду одну дуже цікаву та одіозну фігуру — Михайлика Миколу на прізвисько «Коля калькулятор».

 

Таке прізвисько він отримав не тому,  що гарно вміє користуватися цим чудом прогресу, а тому,  що досить вправно «рахує» полтавчан на гроші. А тепер трішки про цього Михайлика та про його злочину свору.

Михайлик Микола був поновлений на посаду начальника Управління Карного Розшуку Полтавської області за керівництва донецького гауляйтера Федосова Едуарда. Саме режиму Януковича  потрібні були такі професіонали в корупційних справах як Михайлик. Після повернення на службу з пенсії Микола швидко зібрав свою команду. До неї увійшли, м’яко кажучи, працівники з явно сумнівною репутацією. Основним критерієм підбору заступників та підлеглих була здатність заробляти брудні гроші, адже в міліції чистих грошей заробити не можливо, так як це не комерційна організація.

Ну а тепер про команду! В підпорядкуванні Михайлика знайшов прихисток та досить високу посаду (заступник начальника Управління Карного Розшуку, начальник відділу розкриття вбивств) Бендрик Геннадій Іванович. Здавалося б, на цій посаді повинен працювати дуже порядний та принциповий працівник, але Геннадій Бендрик підбирався за іншими критеріями. До переходу в УКР Бендрик працював заступником начальника Полтавського УОЗ. Але, після славнозвісної операції 2011 року з затримання колекціонера зброї та вилучення в останнього цілого арсеналу йому довелося змінювати посаду. Після затримання та вилучення зброї особисто Бендриком було викрадено декілька одиниць стрілецької зброї. З даного питання було проведено журналістське розслідування програмою «Гроші», на підставі якого Прокуратурою Полтавської області було порушено кримінальне провадження. Згідно розслідування одна з рушниць, а саме «Адольф Гітлер», яка була  викрадена під час обшуку Бендриком, була продана на аукціоні в Німеччині за 170 тисяч євро. Непогані заробітки для заступника начальника УБОЗ. Попри такі кричущі факти Михайлик, не задумуючись, запросив на роботу Бендрика.  За таких обставин слід би було терміново звільняти з міліції Бендрика, але його, як «цінного» працівника, Михайлик забирає на підвищення.

В Михайлика є ще один заступник на прізвище Іващенко. У цього працівника інша спеціалізація: він вправно налаштував  цілу сітку. На нього працюють безліч різноманітних злочинців (квартирні вори, барсетники, повії). На своїй посаді Іващенко повинен безкомпромісно боротися зі злочинністю, але в нього інші погляди. Він, напевно вважає, що злочинність непереможна, і тому її потрібно очолити, а крім того, це ще й приносить гарний прибуток.

Ще один з команди Михайлика — хабарник Білоконь. Він, в 2009 році в м. Миргород під керівництвом того ж Михайлика, взяв хабара в розмірі 50000 доларів США з замовника вбивства за вирішення питання.

Одним словом, всі рівні як на підбір!

Окрім цього дуже хотілося б згадати і про дружні зв’язки Михайлика, який перебуваючи на такі високі посаді покумався одним з основних кримінальних авторитетів Полтави на прізвисько «Алі».

Виникає питання, навіщо нам потрібні такі керівники та який приклад вони подають молоді яка приходить на службу до міліції.

 

PS. Шановний керівник УМВС України в Полтавській області прошу звернути увагу на факти викладені в статті,  та провести очищення лав міліції від корупційних та місцями злочинних керівників.

 

 

Олексій Розумовський для ОРД


Теги статьи: БандитизмПолтаваМихайлик

Дата и время 25 марта 2014 г., 00:52     Просмотры Просмотров: 2821
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Бандиты отобрали у мужчины крупную сумму денег
В Полтаве полиция с боем задержала вооруженного правонарушителя
Вооружённые бандиты, дерзко ограбившие сберкассу, погорели на съёмке «триллера»

У Кропивницькому викрили банду поліцейських
В Полтаві засудили патрульних, які зупинили суддю
Громкое задержание на поселке Котовского: одесских патрульных пытаются заставить написать протоколы задним числом

Правоохранители разоблачили одесскую банду, которая занималась нелегальным сбытом оружия
В Киеве вооруженный бандит напал на кредитное кафе
Полтавська обласна рада замовила швейцарські годинники, інкрустовані "Swarovski"

Рекетирів з банди кримінального авторитета Самвела накрили у Вінниці (ФОТО)
В Киеве задержали бандита, который орудовал на Борщаговке
Директор известного концертного агентства задержан по подозрению в рэкете — МВД

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте