Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

10 інкарнацій багатоликого Януса – Тігіпка в картинках

10 інкарнацій багатоликого Януса – Тігіпка в картинках
10 інкарнацій багатоликого Януса – Тігіпка в картинках

Сьогодня нардеп від Партії регіонів Сергій Тігіпко подав у Центральну виборчу комісію документи для реєстрації кандидатом у президенти як самовисуванець. Еспресо.TV пригадало бурхливу біографію кандидата-пристосуванця

Інкарнація №1. Янус - комсомолець

Дехто каже, що рідкісне прізвище Сергія Леонідовича походить від староукраїнського слова «тигипнути», що означає «вдарити по голові». За словами самого Тігіпка - він українець, хоч і народився в Молдові.

У 1982 році закінчив Дніпропетровський металургійний інститут за фахом інженер-металург.

Служити в армію танкістом Тігіпко потрапив за власним бажанням. За його словами, він вдягнув шинель через те, що офіцер там отримував більше, ніж випускник вузу - 240 рублів.

Як і багато інших діячів пострадянської еліти, свою кар’єру Тігіпко почав з роботи в комсомолі. Працював секретарем комітету ЛКСМУ, заввідділом пропаганди й агітації, першим секретарем Дніпропетровського обкому комсомолу.

Інкарнація №2. Янус - підприємець

Тігіпко - перевірений боєць так званого «дніпропетровського» клану, а саме тієї його частини, яка пов’язана з обслуговуванням бізнес-інтересів ФПГ «Приват» (Коломойський, Боголюбов, Милославський). Дружний зі всіма дніпропетровцями в політиці, незалежно від їх власних політичних уподобань, в особливостями з сім’ями Кучми, Пінчука, Деркача, Пустовойтенко.

Інкарнація №3. Янус - чиновник

У 1997 р. за рекомендацією тодішнього першого помічника президента, нині покійного Олександра Разумкова призначений віце -прем’єром з питань економіки в уряді Лазаренка

Інкарнація №4. Янус - банкір

У грудні 2002 р. Тігіпко стає головою Національного банку України

Інкарнація №5 . Янус - керівник штабу Януковича

Подейкували, що Кучма хотів зробити Тігіпка своїм наступником, але той злякався. І підтримав ініціативу висунути Віктора Януковича єдиним кандидатом від влади. Більше того: Тігіпко став керівником виборчого штабу. Іншими словами зайняв звичне місце «вічно другого».

Інкарнація №6. Янус - утікач і ловелас

Після того, як результати переможного для Януковича голосування в другому турі були визнані фальсифікованими Тігіпко зразу втік з посади. Це рішення звалилося на його підлеглих як сніг на голову. «Ми ще вчора обговорювали з ним плани дій на випадок ще однієї передвиборчої кампанії, а тут таке, - дивувалися в штабі. Без Сергія Леонідовича робота штабу стала немислима. Він був мозком і серцем передвиборної кампанії Януковича».

В цей же час Тігіпко залишає свою першу сім’ю - дружину Наталю та доньку Анну - і заводить другу. Сергій Леонідович пов’язує свою долю з київської підприємницею Вікторією Лопатецькою.

Інкарнація №7. Янус – президент невдаха

У квітні 2009 року Тігіпко оголосив про намір брати участь у виборах президента України. 17 січня 2010 відбувся перший тур президентських виборів. 

Тігіпко зайняв на них третє місце, набравши 13 % голосів виборців і поступившись Януковичу і Тимошенко.

Інкарнація №8. Янус - віце-прем’єр

Янукович запропонував Тігіпку посаду віце -прем’єра.

Після формування нової парламентської коаліції, в березні 2010 року, Тігіпко був призначений віце -прем’єром з економічних питань в уряді Миколи Азарова.

Інкарнація №9. Янус, він же Іуда

У серпні 2011 року було офіційно оголошено про запуск процесу об’єднання «Сильної України» і правлячої Партії регіонів. Згідно соцдослідження Центру Разумкова на березень 2013 Тігіпко увійшов до п’ятірки політиків у рейтингу антипатій українців (64,7 % непідтримки)

Інкарнація №10. Янус, крокуючий в президенти

Сергію Леонідовичу завжди хотілося бути сильним лідером.

Але якось він завжди не дотягував

Сьогодні нардеп від Партії регіонів Сергій Тігіпко подав у Центральну виборчу комісію документи для реєстрації кандидатом у президенти як самовісуванець

 

http://espreso.tv


Теги статьи: Вибори президентаТігіпко

Дата и время 26 марта 2014 г., 14:38     Просмотры Просмотров: 3169
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" 05.12.2016
Военная прокуратура Западного региона обвинила полковника Вооруженных сил Украины Григория Демьянчика в том, что он испо… Подробнее
В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте