Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

На Коростенському щебзаводі на одного рейдера стало більше

На Коростенському щебзаводі на одного рейдера стало більше
На Коростенському щебзаводі на одного рейдера стало більше

Вербицький, акціонер Коростенського щебзаводу, закликає робітників не працювати та обіцяє виплатити зарплату за дні мітингування.  

Акціонер Коростенського щебзаводу Вербицький закликає робітників не працювати та обіцяє виплатити зарплату за дні мітингування. 

Перемир’я між акціонерами на Коростенському щебеневому заводі сьогодні з 12 години, яке було досягнуто за участі мера Коростеня Володимира Москаленка та депутата Володимра Пехова, було порушено. 

Сьогодні зранку працівникам щебзаводу, які прийшли на прохідну, щоб зареєструватися у книзі обліку виходу на роботу, було запропоновано організувати мітинг, за який буде нараховуватися зарплата, як за роботу на кар’єрі. 

Вербицький обіцяє виплатити зарплати та премії за дні простою тим, хто буде продовжувати мітингувати та не вийде на роботу в кар’єр. 

Сергій Шатковський, новопризначений директор щебзаводу, каже, що переговори щодо вирішення конфлікту між акціонерами тривають, а пан Вербицький, який має близько 8% акцій, намагається не допустити відновлення роботи заводу завтра зранку, торгуючись за вартість свого пакету акцій. 

Сам пан Вербицький, що втратив контроль над конторою заводу, обладнав офіс у вагончику біля кар’єру.

Його супроводжують група агітаторів та піарщики. Представники УНА-УНСО на чолі з Ігорем Мазуром та політолог Володимир Цибулько, що організовували акції на підтримку Вербицького у п’ятницю поїхали.  


Теги статьи: ЩебзаводКоростень

Дата и время 24 июля 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 1548
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
08 декабря 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте