Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Садовий про повернення Мицака: “Це удар в спину громади”

Садовий про повернення Мицака: “Це удар в спину громади”
Садовий про повернення Мицака: “Це удар в спину громади”

Міський голова Львова Андрій Садовий вважає повернення Богдана Мицака на посаду начальника міського ДАІ ударом в спину громади. Він очікує на реакцію керівництва МВС та політичних сил з цього приводу.

«Мицак приступив до роботи в неділю, якраз 40 днів, як загинули люди (40 днів після масових розстрілів людей в Києві, – ред.). На Майдані була позиція, що громада повинна мати вплив на урядників. Тут я бачу інший приклад, що гроші мають дуже великий вплив. Його призначення відбулося з повним ігноруванням позиції громади, навіть всупереч позиції громади», – сказав Андрій Садовий.

На запитання про те, що Богдан Мицак планує судитися з міським головою нібито за образу честі, Андрій Садовий сказав: «Я буду діяти в межах закону… Те, що це відбулося, це великий удар в спину (громади). Дуже прикро, що такі речі відбуваються в Україні сьогодні».

Нагадаємо, керівник ДАІ Львова Богдан Мицак, який 14 місяців перебував у відпустці за станом здоров’я, у понеділок, 31 березня, повернувся на посаду. Він одразу скликав прес-конференцію, де заявив, що претендує також на посаду начальника обласного ДАІ.

Крім того, Мицак заявив, що позивається до Андрія Садового за образу честі та гідності. Причиною позову, очевидно, стали слова Андрія Садового про те, що повернення Мицака на посаду керівника ДАІ стане «ляпасом і плювком в обличчя Євромайдану». Також Богдан Мицак заявляв, що у нього з Садовим конфлікт ще з 2007 року.

Джерело: 

ZAXID.NET


Теги статьи: ДАІМицакСадовий

Дата и время 02 апреля 2014 г., 17:08     Просмотры Просмотров: 2204
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте