Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Богдан Мицак написав заяву на звільнення

Богдан Мицак написав заяву на звільнення
Богдан Мицак написав заяву на звільнення

Cьогодні, 3 квітня, кілька десятків активістів львівських громадських організацій «Самооборони», «Автомайдану», «Дорожнього контролю», «Автонмного опору» пікетували міське управління ДАІ, що на вул. Городоцькій. Люди зайшли до кабінету керівника ДАІ Львова Богдана Мицака і змусили його написати заяву на звільнення.

Як повідомив журналіст Головних новин Львова, спершу першу Богдан Мицак відмовлявся писати заяву на звільнення, але пізніше під’їхав начальник міського управління міліції Сергій Зюбаненко і порадив пану Мицаку, як офіцеру, з гідністю покинути посаду через несприйняття його громадою. Люди принесли до кабінету начальника ДАІ Львова шини, а потім закидали його робочий стіл дрібними грішми.

Джерело фото: Galinfo

Після цього Мицак таки написав заяву на звільнення з посади начальника ДАІ Львова, а також ще одну заяву на звільнення з органів внутрішніх справ. Обидві заяви прийняв Сергій Зюбаненко.

В коментарі ZAXID.NET начальник міліції Львова підтвердив написання цих заяв: «Ці рапорти є в мене», – сказав він.

Водночас Сергій Зюбаненко не виключає можливості, що згодом Богдан Мицак відкличе свою заяву, мотивуючи це тим, що написання рапортів на звільнення було зроблено під тиском. «Це вже буде на його совісті», – додав керівник міліції.

Джерело фото: Cторінка у Facebook Руслан Заєць

Нагадаємо, керівник ДАІ Львова Богдан Мицак, який 14 місяців перебував у відпустці за станом здоров’я, 31 березня повернувся на посаду. У січні 2013 року його звільнив з посади начальника ДАІ Львова тодішній керівник ГУ МВС у Львівській області Олександр Рудяк, назвавши однією з головних причин звільнення, «деякі питання особистої чистоплотності».

Факт звільнення, а також звинувачення у хабарництві Богдан Мицак всіляко заперечував. Водночас активісти «Автомайдану» та «Дорожнього контролю» провели кілька пікетів, пояснивши, що вони вважають Мицака негідним будь-якої керівної посади у правоохоронних органах.
 
Джерело: 

ZAXID.NET


Теги статьи: Мицак

Дата и время 03 апреля 2014 г., 13:49     Просмотры Просмотров: 2660
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
09 декабря 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте