Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

У Коломиї люди вийшли на протест через невиплати донецького «Альткому»

У Коломиї люди вийшли на протест через невиплати донецького «Альткому»
У Коломиї люди вийшли на протест через невиплати донецького «Альткому»

У Коломиї представники підрядних організацій пікетували деревообробне підприємство «Швайкгофер», яке належить австрійській компанії, через невиплату генеральним підрядником донецькою фірмою «Альтком» грошей за виконану роботу з будівництва підприємства. Про це повідомив власкор IA ZIK.

Деревообробний завод мав запрацювати на повну потужність саме цього року. Це одна з найбільших інвестицій в економіку Івано-Франківської області. Договір про його будівництво був укладений за час керування областю головою ОДА Михайлом Вишиванюком, який весь час запевняв. що буде працювати разом з Януковичем до 2020 року.

Якщо взяти до уваги, що фірма «Альтком» свого часу була дуже близька до регіонала Бориса Колєснікова і за час перебування його при владі заробила на державних тендерах кругленьку суму в 14 мільярдів гривень, можна припустити, що саме вона і була нав’язана австрійському інвестору в якості генерального підрядника з будівництва.

Власне, саме з нею пов’язаний скандал навколо будівництва Львівського аеропорту та стадіону до «Євро 2012». Під час будівництва цих об’єктів також йшлося про величезні борги перед львівськими та івано-франківськими фірмами.

За останньою інформацією в даний час «Альтком» немає грошей не те що розрахуватись зі своїми партнерами, а навіть сплатити внески до Пенсійного фонду.

 
http://visty.in.ua

Теги статьи: АльткомВишиванюк

Дата и время 11 апреля 2014 г., 12:53     Просмотры Просмотров: 1601
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
08 декабря 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте