Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Люди в Будинку профспілок в Одесі були отруєні хлором

Люди в Будинку профспілок в Одесі були отруєні хлором
Люди в Будинку профспілок в Одесі були отруєні хлором

В мережі все більше з’являються свідчень що зазначають неприроднє розташування тіл людей, що загинули в Будинку профспілок не у стандартній формі боксера, а у інших, різноманітних інших позах. Що свідчить що смерть їх настигла раптово. В цьому контексті важливі свідчення сепаратиста, який був в середині палаючого будинку. Звертаю вашу увагу на важливий момент: "...Пока пёр и строил барикаду, под дверью пошёл какой-то бело-зелёный дым. ХЗ, что это за хрень, но воздух из лёгких вышиб моментально. Один момент думал что задохнусь...". Всі описані характеристики свідчать, що це був не чадний газ, який не міг бути зеленим, він легше за повітря і йде згори, а не знизу і його дія явна не та що описана сепаратистом, але все підпадає що отруєння здійснили хлором, який є сильнодійним газом, задушливої дії зеленого коліру, який важче за повітря, тому він якраз міг розповсюджуватися під дверми.

  

Картина вимальовується наступна: хтось на вищому поверсі відкрив балон з хлором і всі хто був на нижчих поверхах померли від задухи. А вогонь вже зробив свою справу і необхідну для російського телебачення жахливу картинку "звєрств" бандеровців було зроблено.

При цьому крім сепаратистів всередині нікого не було. До речі керівники Антимайдану дивним чином зникли і в будівлю не зайшли. Знали про операцію?

На відео будівлі чітко видно як за одним абсолютно цілим вікном возгарання вібулося з середині, далекому від місця возгарання. Зачищали трупи?

Виглядає також дивним, чому коли проукраїнські сили намагалися їх якимось чином врятувати згори відкривали вогонь. Був потрібен час, для чого?

Багато питань, але це все схоже на масштабну провокацію, яку могли здійснити тільки спецслужби, які також повинні були мати все необхідно для цього.

UPD: Майже у всіх, хто загинув у будинку профспілок дивний збіг обставин: згоріле обличчя, але нижня частина одягу ціла. Для чого знищувати обличчя?

Ви подивиться сепаратисти не намагаються встановити тих, хто там загинув, а це їх побратими. Люди на Майдані встановлювали кожного хто загинув, прізвище, ім’я, фото, а тут дивна байдужість. А вони були разом, це їх однодумці, друзі, але вже два дня пройшло і тиша. Чому?

UPD2: Чомусь одразу не згадав, але під час захоплення табору сепаратистів було виявлено багато фільтрів для протигазів. Готувалися до провокації?

І ще, подивіться на обличчя (ОБЕРЕЖНО жахливі фото), у багатьох у них воно неприродне опухле і те саме питання для чого їх необхідно було опалювати. Відповідь у наслідках дії хлору:

"...постраждалий задихається, обличчя синіє, на обличчі і шиї відбувається здуття вен, відбувається неконтрольоване сечовипускання і дефекація..". На фото видно, що у багатьох або розкрита ширінка, або спущені штани. А щодо облич, то може саме для того, щоб знищити ці ознаки вони були спалені, поки спільники не підпускали пожежників та решту в середині?


Теги статьи: Дом профсоюзовОдесса

Дата и время 06 мая 2014 г., 10:43     Просмотры Просмотров: 2021
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

За уклонение от военной службы матрос-контрактник приговорен в двум годам дисбата
Наезд на полицейских. Спецназ открыл огонь по автомобилю бандитов
В Одессе российскую «православную певицу» вынудили выступать на улице

В Одессе ультрас забросали камнями фанатов Манчестер Юнайтед
В Одессе неизвестные вновь заминировали суд
Одесса: автохам с голубыми номерами на Александровском проспекте чудом не переехал ребенка

В Одессе коллекторы «КредитКафе» грозились изнасиловать 2-летнего сына заемщика
В Одессе наркоман за рулем маршрутки врезался в бетонное ограждение
В аэропорту Одессы задержали турка, разыскиваемого за терроризм

В Одессе будут судить активиста за протест у российского консульства
В Одессе напали на волонтерский центр: появились фото последствий
Пожар уничтожил многодетную семью: огонь забрал шесть жизней

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте