Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Дубіль каже, що фракція «Батьківщина» не причетна до спроби дерибану «Ялівщини». Документи свідчать про зворотнє


Народний депутат України Валерій Дубіль (партія «Батьківщина») заявляє, що фракція «Батьківщина» в Чернігівській міській раді не причетна до ухвалення   рішення сорокової сесії шостого скликання щодо безоплатної передачі у власність земельних ділянок на терарії РЛП «Ялівщина».

 

 

 

 

 

Відповідну заяву поширила прес-служба народного депутата.

«Фракція ВО «Батьківщина» в міській раді  не дала жодного голосу за це питання», - наголошує Валерій Дубіль.

 

 

За словами народного депутата, щойно йому стало відомо про безоплатну передачу у власність земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства громадянам Кравченко Ірині Григорівні площею 1,3644 га та Акуленко Олені Давидівні площею 1,9816 га - він надіслав звернення до Чернігівського міського голови Олександра Соколова та прокурора області Володимира  Стеценка.  

Парламентар наголошує, що проект рішення і міської ради від 25.04.2014 року, яким громадянам Кравченко І. Г. та Акуленко О. Д.  безоплатно було передано у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, не включався в порядок денний сесії міської ради, а голосувався в цілому без обговорення, що є грубим порушенням Регламенту міської ради. 

Водночас телеканал «Дитинець» поширив протокол засідання земельної комісії згідно якого саме двоє членів фракції «Батьківщина» секретар міськради Владислав Кухар  та Іван Бакшун підтримали винесення цього питання розгляд сесії ради. Крім Кухара і Бакшуна участь в цьому засіданні земельної комісії брали УДАРівець Юрій Тарасовець (голова земельної комісії) та позафракційний депутат Павло Гармаш ( саме його неофіційно називають головним лобістом  цього земельного питання).

Також відомо, що саме член фракції «Батьківщина» секретар міськради Владислав Кухар виносив це питання на розгляд під час проведення сесії.

Водночас народний депутат Валерій Дубіль  наголосив, що в питанні «Ялівщині» настав час нарешті поставити масну крапку, щоби раз і назавжди відбити жагу у деяких політиків  робити піар на цій темі.

«Офіційно і ствердно заявляю, що жоден метр Регіонально-ландшафтного парку «Ялівщина» більше ніхто ніколи не кроїтиме. Валерій Дубіль розповів, що багатьом журналістам, зокрема які працюють на приватні медіа, хотілося почути його коментар як депутата, який відповідальний за округ міста Чернігова та ставив вирішення проблеми створення РЛП «Ялівщина» у свою передвиборну програму, щодо ситуації, яка склалася під час 40 сесії міської ради.»

«Багатьом було незрозуміло, - каже Валерій Дубіль, - чому я нічого не коментую з цієї теми. Хотілося почути медівникам мою думку про і про позицію фракції ВО «Батьківщина» в міській раді, яка до речі не дала жодного голосу за це питання. Пояснюю, я схиляюся до того, що виносити на загал якусь проблему, закликати громаду до пікетів потрібно тоді, коли маєш на руках доказову базу щодо порушень законодавства статей Конституції тощо. Тепер я цю базу маю, в якій ідеться про порушення вимог земельного законодавства. Тож з усією відповідальністю заявляю: більше ніхто й ніколи не кроїтиме Регіонально-ландшафтний парк «Ялівщина».  По друге, більше ніхто й ніколи не спекулюватиме на темі «Ялівщини». Ми з громадою міста Чернігова просто цього не дозволимо,  - наголосив Валерій Дубіль.

 Сподіваємось, що  народний депутат Валерій Дубіль також  надасть відповідну оцінку діям своїх однопартійців в міській раді,  які на засіданні земельної комісії сприяли винесенню скандального питання на розгляд сесії.

Як відомо,  прокуратурою міста Чернігова 30 квітня внесено подання на ім’я міського голови з вимогою зупинити (шляхом не підписання) рішення сорокової сесії міської ради про затвердження проектів відведення та безоплатну передачу в приватну власність земельних ділянок на території урочища «Ялівщина».

Про це повідомив прокурор м. Чернігова радник юстиції Андрій Криворучко.

— Дане рішення приймалося з порушеннями Регламенту міської ради, — сказав він, — бо питання не було включено до порядку денного сесії і, таким чином, багатьох депутатів не було належним чином проінформовано про його розгляд.

 

http://pik.cn.ua


Теги статьи: ДубильЯлівщинаДубіль

Дата и время 06 мая 2014 г., 11:26     Просмотры Просмотров: 2325
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

«Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена «Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена 24.10.2016
В Морском торговом порту «Черноморск» (Ильичевский порт) к «похоронной команде» управленцев доба… Подробнее
27 октября 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужен ли Украине визовый режим с Россией?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте