Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

ЦВК відписала Ахметову 4,5 мільйона на реєстр виборців

ЦВК відписала Ахметову 4,5 мільйона на реєстр виборців
ЦВК відписала Ахметову 4,5 мільйона на реєстр виборців

Центральна виборча комісія 24 квітня уклала угоду з ПАТ «Укртелеком» на послуги з підтримки віртуальної приватної мережі автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців». Вартість угоди склала 4,51 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про систему передачі даних між центральним вузлом та вузлами рівня органів ведення Держреєстру і регіональних органів його адміністрування (784 вузли). Зв’язки між вузлами забезпечуються за допомогою постійних захищених з’єднань з використанням технології віртуальних приватних мереж.

Ця система була створена на основі мережі «Укртелеком» у 2008 році. Відтак тендер на вказані послуги щороку проводять по закупівлі «у одного учасника» у зв’язку з відсутністю конкуренції.

На сайті «ВДЗ» є дані про угоди між ЦВК і «Укртелекомом» починаючи з 2011р. За цей час було підписано договорів на 18,62 млн грн.

Нагадаємо, минулого року Рінат Ахметов завершив операцію з придбання «Укртелекому». СКМ сконцентрував 100% акцій компанії UA Тelecominvest Limited (Кіпр), якій належать корпоративні права компанії «ЄСУ» (Україна). У свою чергу, «ЄСУ» є власником 92,79% акцій «Укртелекому».

 

Наші гроші


Теги статьи: ЦВКАхметов

Дата и время 12 мая 2014 г., 10:20     Просмотры Просмотров: 2173
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" 05.12.2016
Военная прокуратура Западного региона обвинила полковника Вооруженных сил Украины Григория Демьянчика в том, что он испо… Подробнее
В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте