Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Лесю Оробець зняли з виборів мера Києва

Лесю Оробець зняли з виборів мера Києва
Лесю Оробець зняли з виборів мера Києва

Кандидата в мери Києва, народного депутата Лесю Оробець зняли з виборів. Про це повідомила сама політик на своїй сторінці в Facebook.

«Тільки, що ТВК прийняла рішення про зняття мене з виборів і як кандидата в мери, і як лідера списку партії "Нове життя".

Члени ТВК від Удару, Батьківщини, Партії регіонів і компартії продемонстрували зворушливе єдність.

Ніколи не думала, що скажу вголос цю затерту фразу: за що ми стояли на Майдані? Щоб через три місяці колишні соратники по барикадах мочили мене методами януковича-ківалова?» - зазначила Оробець.

«Рекламувати "життя по-новому" в телевізорі - це одне, а своїми справжніми вчинками - зовсім інше.

П.с. Формальним приводом було те, що в мери я іду як самовисуванець і як безпартійна очолюю партійний список (ст.35). Зняття сталося в останній можливий день (стара фішка - ще при Кучмі так знімали).

Та ж доля постигла Івана Салія - його теж зняли, за його словами "за компанію". Комісія не змогла виявити" цю фатальну помилку в документах і зареєструвала мене 29 квітня. Тепер виконала команду "зняти".

Офіційне роз’яснення представника ЦВК Андрія Магери на мою користь - спочатку остудило пил. Але після телефонних переговорів ставки виросли, і сором’язливість поступилася жадібності», - повідомила депутат.

Вона також додала, що «Голова ТВК від Удару, секретар від Батьківщини. Завтра ми оскаржимо це рішення. Кампанія триває. Ми переможемо!»

 

http://uapress.info


Теги статьи: ВибориЛеся оробець

Дата и время 14 мая 2014 г., 09:42     Просмотры Просмотров: 2607
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" 05.12.2016
Военная прокуратура Западного региона обвинила полковника Вооруженных сил Украины Григория Демьянчика в том, что он испо… Подробнее
В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
05 декабря 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте