Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Як на Львівщині штабісти дурять Петра Порошенка

Як на Львівщині штабісти дурять Петра Порошенка
Як на Львівщині штабісти дурять Петра Порошенка

«Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів». Це правило працює не тільки на лінії кандидат – виборець, але і в інших напрямках комунікацій. Кандидат часто не розраховуються зі штабами, штаби розкрадають кошти і обдурюють рядових виконавців, агітатори «халявлять» на дільницях і…. штаби дурять кандидата. Одним словом, всі – брешуть. Не виняток в цих схемах і хитрі галичани.

  

Візьмемо, до прикладу штаб кандидата в Президенти України Петра Порошенка. Остап Бендер плакав би від заздрості і злості від оборудок, які прокручують політтехнологи місцевого розливу. Керівник обласного виборчого штабу Олег Мандюк є знаною та шанованою у місті Лева людиною. В минулому лідер місцевої команди «Фронт Змін». Ніби нічого, але керівником обласного виборчого штабу Юлії Тимошенко у Львівській області є екс-фронтовик Микола Кадикало, керівником львівського міського штабу є народний депутат (екс-Фронт Змін) Михайло Хміль, а керівником виборчої кампанії у області інший соратник Арсенія Яценюка народний депутат Ігор Васюник. Якщо на Прикарпатті, Вінничині, Рівненщині знаходять сотні тисяч тиражу чорного піару проти Петра Порошенка, на Львівщині Олег Мандюк звітує, що вдалось виявити тільки п’ять тисяч. Цей ролик вже кілька днів на Львівщині крутять місцеві канали, а люди лише посміхаються. Але робота з виявлення контрагітації проведена.

А ось і інший приклад відданої роботи. Володимир Ямельницький є керівником виборчого штабу Петра Порошенка у місті Дрогобичі. На сайті Руху Чесно дізнаємось, що він є помічником-консультантом народного депутата України Романа Ілика. Цей нардеп очолює також Львівську обласну організацію ВО «Батьківщина» і є керівником такого ж штабу у Дрогобичі, тільки Юлії Тимошенко. Місцеві мешканці вже протестують проти газет, які поширюють місцеві активісти з інформацією проти Петра Порошенка.

День виборів є одним з найбільш відповідальних моментів виборчої кампанії. Важливо захистити результати виборів. Прискіпливий читач на офіційній сторінці ЦВК може перевірити склад дільничних виборчих комісій на Львівщині. При цьому штаби подають як і членів дільничних комісій від основного кандидата, так і від сателітів. У Петра Порошенка їх чотири. Проте хитрі галичани не виконали цю задачу і заповнили подання на близько 40 відсотків. І гроші економляться, і друзям зі штабу опонента суттєва допомога.

Вечорами команда зустрічається у затишному ресторані і обговорює день, що минув. Саме команда, а не працівники різних штабів. «Фронтовикам» у області вдалось відтіснити тут також і ударівців. Спочатку штаб Порошенка очолив нардеп Михайло Хміль, але коли команда Віталія Кличка почала погрожувати скандалом майже планетарного масштабу, конфігурація вибудувалась інша. Частина штабів за «ударівцями», а частина за «фронтовиками». Щоб приховати конфлікт, на чолі структури соратники вже Юлії Тимошенко поставили менш помітну фігуру – Олега Семеновича Мандюка. Їм би на Львівщині не виборами займатись, а АТО проводити в Слов’янську. Та нічого не поробиш.

http://hvylya.org


Теги статьи: ЛьвовПорошенко

Дата и время 14 мая 2014 г., 22:58     Просмотры Просмотров: 3946
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Режим Порошенко напуган и растерян: народ пробирается все ближе
Олег Соскин: Порошенка должен сменить спокойный и уравновешенный человек. Например Шишкин
Порошенко утвердил сроки проведения новых призывов в 2017 году

Главным союзником Украины есть вооруженные силы - Порошенко
Торгові партнери Порошенка: як Україна фінансує агресію РФ
Гроші Януковича в банку Порошенка – доказ, що влада після Майдану не змінилася, – Березюк

Главные по стене. Как работает сеть "порохоботов"
ДТ: Гонтарева йде, Порошенко пропонує її посаду Яценюку
Волонтер обратился к нации: А где наш главнокомандующий?.. Где он, отец наш, заступник, совесть нации, вектор развития?

Кашпировский пугает Порошенко потерей власти
Олег Соскін: Координатором сьогоднішніх оборудок Порошенка може бути Семен Могилевич
Банк Порошенко удивлен поступлению на его счета средств Януковича

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте