АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Бракований «японський кросворд» підсунув жителям солом’янки кандидат до Київради від «Батьківщини» Кудрявцев

Бракований «японський кросворд» підсунув жителям солом’янки кандидат до Київради від «Батьківщини» Кудрявцев
Бракований «японський кросворд» підсунув жителям солом’янки кандидат до Київради від «Батьківщини» Кудрявцев

Мій знайомий приніс агітаційну газету Олексія Кудрявцева, кандидата у депутати Київради від ВО «Батьківщина» по округу №50. В цій газеті остання шпальта має заголовок «ЗНАЙДИ СВОЮ ВИБОРЧУ ДІЛЬНИЦЮ НА КАРТІ ОКРУГА».

Першим здивувало те, що цю газету поклали у поштову скриньку у будинку, який знаходиться за декілька кілометрів від того округу.

Потім я став розглядати ту «карту округу».

 


Спочатку я думав, що її надрукували для того щоб виборці могли зорієнтуватись до якої ДВК вони «приписані» та куди йти голосувати, тобто допомогти. Але неякісний друк зробив неможливим роздивитись відповідні помітки на будинках, які ніби там були. Традиційно на останніх шпальтах газети друкують кросворди та інші головоломки. То ж ця «карта округу» стала своєрідним «японським кросвордом». В яких на відміну від інших кросвордів зашифровані не слова, а зображення за допомогою цифр, розташованих зліва і зверху від сітки. На роль цифр підходили номери будинків у описі дільниць.

Розв’язуючи цей «японський кросворд» на першій же дільниці я зіткнувся з проблемами ігрового поля. Чомусь будинок бульв.Чоколівський, 14 (дільниця 800844) лежав на території, який напевно був віднесений до іншого округу №52. Схожа доля спіткала і його сусіда - бульв.Чоколівський, 12 (дільниця 800857). На карті зона 1 А всі будинки з вулиці Академіка Карпинського (дільниця 800846) були «подаровані» округу № 53. На карті зона 2.

Про те до округу «приєднали» ряд будинків з сусідніх округів. Наприклад будинки вул.Курська: 4А, 8, 8А (дільниця 800875) з округу №51.На карті зона 3

Взагалі то прикладів «обміну територіями» було багато, лінь було наносити всі на ту «карту».

Якось не в’яжеться такий витвір «картографічного» мистецтва, з лозунгом під яким, один із лідерів цієї політсили балотується на міського голову - «Добрий господар у рідному мiстi». Адже та карта демонструє, що його однопартійці не знають своє місто як «рідне».

P.S. Ті хто мене знають, напевно одразу зрозуміли, що я не розгадував того «японського кросворду», а просто порівняв її з картою яку я сам робив і одразу помітив розбіжності. Провівши звірку, бо ЦВК частенько робить корегування меж дільниць, я заспокоївсь, моя карта залишається актуальною. Тому я знаю як тяжко зробити якісну карту округу. Адже опис дільниць досить розпливчастий, часто зустрічається діапазони номерів будинків, або ціла вулиця і не відомо, які з будинків що потрапляють під такий опис є житловими. Також є проблема з нумерацією будинків, часто на картах вона відрізняється від офіційної, а будинки Міноборони взагалі на картах, часто не мають номерів. Тому спочатку робиться початковий варіант карти, а вже потім у співпраці з польовиками відбувається її «шліфовка». Коли уточнюються інформація про будинки на окрузі, на неї наноситься ще різна додаткова потрібна інформація і тоді карта стає не окрасою офісу, а справжнім робочим інструментом для проведення кампанії. У прогресивних штабах, взагалі йде робота з електронними картами, які дозволяють відображати всю інформацію, яка стосується виборів і це дозволяє оптимізувати роботу.

Сергій Васильченко


Теги статьи: ВыборыКиеврадаВО БатькивщинаАлексей Кудрявцев

Дата и время 20 мая 2014 г., 18:21     Просмотры Просмотров: 2940
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Референдум "Батькивщины" о запрете продажи земли пытаются заблокировать через суд
Судьбу Франции может решить теракт? - Гольц
Выборы во Франции показали, что Европу рано хоронили

"Встреча Путина с Марин Ле Пен в марте 2017 года даже хуже танцев с Януковичем в 2004 году", - российский журналист
Сторонник Путина и России сделал невероятно сенсационное заявление в ходе выборов президента Франции
Штаб кандидата в президенты Франции Макрона отказал в аккредитации российским пропагандистам

Макрон побеждает Ле Пен с громадным отрывом во втором туре выборов президента Франции — опрос
Стали известны окончательные итоги первого тура выборов во Франции
Ле Пен рассказала французам между чем им придется выбирать во втором туре президентской гонки

Отец одиозной Марин Ле Пен заявил, что если его дочь победит на выборах президента, то лучшим другом Франции станет Россия
Теракты ей помогут: «Ле Пен победит, так как во втором туре ей поможет Россия», — российская блогосфера лютует
Макрон против Ле Пен во втором туре: стали известны промежуточные результаты таких непредсказуемых французских выборов

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте