Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Як Партія регіонів створювала "правосекторні" фобії Донбасу (ДОКУМЕНТИ)

Як Партія регіонів створювала "правосекторні" фобії Донбасу (ДОКУМЕНТИ)
Як Партія регіонів створювала "правосекторні" фобії Донбасу (ДОКУМЕНТИ)

Нинішня політична ситуація на сході України багато в чому є наслідком багаторічної антиукраїнської політики Партії регіонів

Даний матеріал базується на документах, розписках про отримання грошей, знайдених в центральному офісі Партії регіонів. З документів видно, одним із центральних елементів піаркампанії Януковича була обрана тема фашизму-антифашизму. Для цього піарники працювали у двох напрямках. З одного боку «біло-блакитні» розгорнули широкомасштабну антифашистську кампанію, виліплюючи з Партії регіонів образ головного борця з неофашизмом і таким чином заробляючи політичні бонуси на своїй електоральній вотчині - Південному Сході.

Варто відзначити, що поплічники Януковича не шкодували грошей на різноманітні фестивалі, військово-патріотичні ігри та історичні реконструкції, фотовиставки; місцеві телерадіокомпанії знімали фільми і телепередачі, присвячені військовій тематиці, організовували круглі столи та конференції.

З іншого боку «регіонали» поступово випускали «демона фашизму» в маси, створюючи міфічного ворога та приклеюючи клеймо «фашистів» на політичних конкурентів.

Таким чином на сьогодні зрозуміло, що страх та ненависть Південного Сходу перед кровожерливими «бандерівцями», «свободівцями» та «Правим сектором» та іншими міфічними квазіутвореннями народжувалися в стінах офісу тоді ще провласної Партії регіонів.

Так, наприклад, один із проектів «регіоналів» називався «В України фашистське обличчя». Назва проекту говорить сама за себе. На відповідне дослідження Інституту соціології НАН «регіонали» витратили $4тис. 

Все це супроводжувалося широкомасштабною інформаційною кампанією.

Саме технологами Партії регіонів, які орієнтувалися наСергія Льовочкіна був створений сайт «Антифашист», який існує і зараз http://antifashist.com/. Головними героями, з якими боряться автори-«антифашисти», стали безперечно спочатку Тягнибок та його команда, а пізніше "Правий сектор" та інші. Варто відзначити, що ті ж самі люди також створили і фейковий сайт «Вся правда про Юлію Тимошенко». 

Спираючись на ці документи можна також припустити, що на утриманні у «регіоналів» знаходилися російські та українські пропагандисти, відомі своєю антиукраїнською позицією.

Зокрема, є документи  про фінансові справи з таким собі Ігорем Друзем (перерахована сума  125 тис. грн.) та Євгеном Копиловим (перерахована сума 35 тис. рублів).  

В інтернеті є згадка про  голову української громадської організації «Народний собор» Ігоря Друзя. Він є автором «опусів» «Український націоналізм як фактор деградації народу України», «Українство»: етнос чи ідеологія?», «Українство» як антиетнічна політична ідеологія»  та ін.

Ще один українофоб - російський блогер Євген Копилов дуже активно висвітлює події в Україні. В своєму «ЖЖ», Копилов зазначає, що виступає «За сильну Росію! За Стратегічний Союз Суверенних Республік - СРСР! Проти помаранчевої нечесті!! Проти розділу Росії на наших і не наших!».

Ми не стверджуємо, що це ті самі люди, але і не виключаємо цього.

 

Про спробу підкупу регіоналами представників офіційних міжнародних делегацій читайте в наступному матеріалі.

 

Еспресо ТВ


Теги статьи: СепаратизмДонбасфашизмПартия регионов

Дата и время 21 мая 2014 г., 10:46     Просмотры Просмотров: 2677
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

"Доказательств для объявления подозрения достаточно", - Сытник о причастности Охендовского к "черной кассе" ПР
Суд оправдал экс-начальника отдела милиции в Краматорске, обвиняемого в сепаратизме
Документы по Манафорту, которые показывал Лещенко, оказались фальшивкой

Раз есть Евгений Балицкий — значит, нет СБУ
Бойцам АТО в госпиталь Харькова прислали открытки с пожеланиями смерти
В "ЛНР" повідомили про сотні пропалих безвісти цивільних жертв "борців з фашизмом"

Манафорт заявив, що «чорна бухгалтерія» Партії регіонів є сфальсифікованою
У мережі показали наслідки обстрілів Водяного (відео)
В зоне АТО боевому офицеру предложили публично застрелиться

Одесские сподвижники Януковича не наказаны за аферу «Народный бюджет»
В НАБУ анонсировали новые данные по «черной кассе» регионалов
В Украине уже почти 200 тысяч военных прошли через АТО

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
10 декабря 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте