АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Тітушки Гройсмана, нова влада стає на старі граблі

Тітушки Гройсмана, нова влада стає на старі граблі
Тітушки Гройсмана, нова влада стає на старі граблі

Сьогодні на засіданні робочої групи, що займається розслідуванням організації Антимайдану та поставок тітушок на Київ під час Революції, працівник прокуратури при свідках заявив, що входити йому в будь-які групи згідно якогось закону заборонено! Правда письмово це засвідчити відмовився. Хотів тільки, щоб ми передали всю інформацію про те, що знаємо і написали звернення громадян. Запевняв, що розслідування по цьому питанню триває. В мене тільки кілька питань на цю тему!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Коли потрібно прибрати революціонерів, то розслідування триває кілька днів і суди працюють навіть вночі! Після чого їх допитують, закривають і т.д. І тоді чомусь не потрібні прямі докази, свідки, немає навіть дурацького "тайна слєдствія" і "діяти в рамках закону".

  

Але коли!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Все місто знає!!!! де там місто - область!!!! Знають всі - хто був замовником, хто платив, збирав маргіналів і відморозків, щоб махати ригівськими тряпками на антимайдані і трощити ломами Київ і голови в Мар*їнінському Парку, то чогось розслідування триває більше 100 днів! "Таємниця слєдствія" просто на мультилоці!!! Тепер хіт! У цій справі допитують не організаторів антимайдану, а активістів Майдану про те, що ми знаємо!!!! Спитаєте чому? Бо дуже важні особи за цим стоять, при грошах і посадах, з бандитським минулим і "невеличкою легальною армією" тітушняка, що ходить в формі "Гепарда" по місту і отримує нагороди та фінансування за захист міста під час революції з міського бюджету.http://www.myvin.com.ua/ua/news/events/26429.html Просто ганьба!!!!!!

І ще! Сьогодні в нашому офісі побили вікна! Перед цим спалили автомобілі Таїсі Гайді і Борису Пасікевичу, побили Юрія Хорта. Але "Велікая тайна слєдствія" міліції, прокуратури і СБУ!!!!!! І Все це точно кане в лета.....!

На фото і відео працівники "Гепард Захист +" і" Кордон-Захист +", фірми що належить тому ж власнику - Мельнику Василю Івановичу. Молодики на фото - це саме ті працівники охоронних фірм, що б*ють людей на будівництві біля 18 школи; захищають міськ раду від Хорта і людей, що прийшли повалити гаражну мафію; штурмують офіс Хорта; недавно ганяли продавчиню морозива на Соборній І всі ці сюжети, доречі, проходять під керівництвом працівників міської ради! Ця ж фірма "Гепард" і відправляла масово тітушок на Антимайдан. За це напевне і була нагороджена міською владою!!! З наших бюджетних коштів!

До фото є доповнення: *не встановлений – Дяченко Володимир Білий – Покотилюк Василь Мельник - власник охоронних фірм Слишинський і Плахотнюк - працівники міської ради. Ці люди постійно супроводжують спецоперації Гепарда і Кордону.

Далі надаємо відео і фото, що є у вільному доступі в інтернеті. І міліція, і прокуратура, і СБУ, напевно, вміють користуватись чудом-інтернетом! Але , чому досі не бачать, і не наказують винних, може купюри прилипли до повік?

Приємного перегляду!!! Тим, хто не баче доказів беремо окуляри: http://youtu.be/U_hcqmXEHLA, http://youtu.be/x5QuvD1EkJY, http://youtu.be/DWVT4O8wCMs, http://youtu.be/QnVzLdNI7SE

Поки роблю висновки, що прокуратура, міліція прозоро працювати з громадськістю не хоче! Не може порушити закон! Що ж! Тоді інформацію передавати не будемо тим службам, які не готові служити народу. Все одно толку не буде!

Нехай слідчі дивляться поки доступну для всіх інформацію. Вони все одно читають сторінки активістів. Слідкують, щоб ми нічого не втворили. Тому, впевнена, інформацію побачать . (Попереджуємо, що відео і фото є в оригіналах, тому можна не знищувати, все одно викладемо) А ми почекаємо нових пропозицій щодо прозорих форм співпраці, або нових прокурорів і слідчих на посадах!

А поки Ви, громадяни Вінниці, будьте обережні! Бо, Ви ходите по місту поряд з цими людьми! Гірше того, ходять Ваші діти, старенькі батьки.... а за ваші податки наймають їх, яким все одно кому пику товкти, чи руки ламати - молодій дівчині, чи старенькій бабусі! Просто запам*ятайте їх обличчя, нехай ваші близькі їх теж пам*ятають, бо ніхто Вас у Вінниці захищати від них не буде!

Гепардівці теж прочитають цей пост!. Тому, раджу їм мене і інших активістів оберігати, бо якщо з нами щось тепер станеться, то тінь впаде на вашу організацію! То ж краще оберігати нас, чим мріяти нам помститись. І, заскліть вікно, будь-ласка.

https://www.facebook.com/


Теги статьи: ГройсманТитушки

Дата и время 15 июня 2014 г., 10:05     Просмотры Просмотров: 3788
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

27 млрд грн долга это и есть цена газовой «реформы» от Гройсмана, — Кучеренко
Стрельбы не было: в полиции прокомментировали инцидент с титушками и переселенцами
В пансионате под Киевом, где живут переселенцы, устроили погром со стрельбой

Порошенко использует блокаду, чтобы убрать Гройсмана, - Тарута
95% дорог Украины развалились, хотя деньги есть - Гройсман
Кожен десятий нардеп має фальшивий диплом. Сумнівні дипломи у Ложкіна, Насірова і Гройсмана

В Киеве боевики-титушки избили местных жителей и напали на жилой комплекс
Гройсман о блокаде Донбасса: "Это попытки заблокировать наш экономический рост"
Семенченко-Гройсману: Вам не набридло брехати? Зав’язуйте з гучними заявами. Народ вже перестав сміятися

Кабмин, не убоявшись коллапса, отменил 100 актов, "кошмаривших" бизнес
Кабмин отказался от бумажных документов
Гройсман: система финансирования больниц в стране изменится

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте