АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Олігархічна кастовість України та турбота Путіна про виховання України і Порошенка

Олігархічна кастовість України та турбота Путіна про виховання України і Порошенка
Олігархічна кастовість України та турбота Путіна про виховання України і Порошенка

Цю війну не можна закінчити, не перемігши озброєного ворога - надто пізно. Намагання говорити коли стріляють - сприймається люмпенами Сходу та Півдня як слабкість, передусім духу. Зараз у них шанс повернутися назад, у СРСР. Вони так бачать - з цим нічого не поробити зараз. Порошенко и Кличко, перемігши на віборах - не зможуть виканати свої обіцянки: мир вже зараз (пам’ятаєте покращення?) ні оновлення життя столиці та його кадрового складу. Але що важливо - вони ВЖЕ ЗНАЛИ, що не виконають. В черговий раз - "виборча технологія..." Зараз населення повелося на негайне мирне рішення за рахунок того, що затулило вуха, що не хотіло чути правду про справжню природу війни яка має власну логіку розвитку, яку не можуть одразу зупинити навіть головнокомандучі.

  

Війна як вогнище може досить довго горіти саме по собі - як і звичайна людська сварка. Вже багато хто зрозумів про себе свою помилку - але не хочуть зізнаватися у власній необачності - тепер шукають винних. Якось забули, що змістовно головним є не війна з Росією, а антиолігархічна революція, де Янукович був лише бандитським виявом того ж самого явища, що і Кучма, і Ющенко і Порошенко. 
 
Росія захищає СВОЄ право на східно-деспотичну диктатуру Золотої Орди, яку і вважають "русским миром". Де є лиш один володар - інші лише пил на дорозі. Такий устрій був у пізній Візантії.
 
Путін розуміє, що захищає саме устрій, а не Росію - тому підтримує не Захід, а Китай з подібним режимом. 
 
 
Ну що ж. Кубік Рубіка. Ще один крок до виявлення тих, кому "час подумати про власну сім’ю" за рахунок усіх нас. (Луценко, Філенко, Томенко, Шкіряк, Бригинець, Медведєв, інші члени фракції "Батьківщинга" у парламенті, Богомолець).
 
Попереду - вибори до парламенту у парламентсько-президентській республіці. 
 
Якщо населення захотіло миру в умовах, коли цей мир неможливий - Україна приречена пройти ще одне коло громадянського протистояння ПІД ЧАС та ПІСЛЯ подолання інтервенції Путінської Росії.
 
Але не так погано: як Янукович нас об’єднав проти олігархату, так і Путін примусить нас змінити владу хоча б для захисту країни.
 
Демократична процедура під час війни ЗАВЖДИ урізана. Питання: хто буде кого урізати - ми олігархат Порошенка - Ахметова, чи вони нас. Луценко закликав нас слухати(ся) Ахметова та інших олігархів Сходу. Цікаво знати їх список. Та чи не виходить у олігархи сам Юрій Луценко з дружиною?.. 
 
 
Ніхто не подумав - а де межа можливостей самої Росії? Чому ще не робить того, що могла б робити як відвертий загарбник? А сил у Росії недостатньо - нахабність має переваги лише тимчасово. Про це потрібно думати. 
 
У нас недооцінюють саме контрпропаганду і Україна майже не веде інформаційну війну проти Путіна та власних зрадників.
 
Ми вибрали президента який досі під впливом російської зверхності - і… поспішає поздоровляти Путіна, нічого при цьому не говорячи власним співвітчизникам.
 
Вдерлося три танки в Україну - здійнявся страшний лемент - начебто танковий взвод (3 танки і є взвод) щось вирішує у долі України. Саме для паніки та такого лементу ці танки і були послані! Саме для цього російські екіпажі цих танків приречені на смерть від українських ударів.
 
Адже Донбас - це урбанізована місцевість, де танкам не розгулятися. Саме тому ми не помічаємо, чого НЕ робить Росія як загарбник. Ось про це і потрібно подумати.
 
Адже Росія, якщо дійсно подумати, робить для України корисну справу! Ми усі знаємо, що "Бог посилає нам випробування по силам". Отже - мені, атеїстові, подобається думка, що Росія, Путін і є знаряддями Бога (якого немає) - щоб Україна оговталася та стала справжньою державою.
 
Адже  кожного разу Путін надсилає нам випробування, які Путін нам забезпечує - ЗАВЖДИ НАМ ПО  СИЛАМ. Янукович став тренувальним стендом демократії, Путін зараз, як по підручнику, став тренувальним стендом для нашого патріотизму та виявлення зрадників та зради.
 
Адже чомусь Путін не засилає військ на кордоні з Харківською, Сумською, Чернігівською областями! Чому? Да тому, що населення цих областей НЕ підтримує окупантів та зрадників.
 
Отже - в Криму, Донбасі значна частина населення розплачується за зраду власної країни, держави.
 
 
Але центральна влада, вочевидь, мусить (примушується) створювати справжні армію та поліцію, розвідку та контррозвідку. Путін примушує Порошенка до практичного патріотизму проти волі самого Порошенка.
 
Тепер Порошенко - у становищі дилеми: або герой, або зрадник. Спасибі Путіну за це! Хотів м’якого крісла, але отримав електричний стілець чи розпечену сковорідку під сідницю.
 
Як почуваєте себе після успішного застосування виборчих технологій? Населення, як воно "один тур - і ми в дамках вічного миру"? Природу речей обманювати неможливо.
 
Якщо не хочете думати - хтось буде думати за вас. і за рахунок вас не для вас!. Все так просто... 
 
 
Станіслав ОВЧАРЕНКО, Svet i Teni  
 
PRO-TEST

Теги статьи: ПорошенкоПутин

Дата и время 15 июня 2014 г., 10:23     Просмотры Просмотров: 2881
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

В РФ поделились ближайшими планами Путина по оккупированным территориям Луганской и Донецкой областей
Порошенко подменили
За свое спасение Плахотнюк "отблагодарил" Порошенко освобождением судьи Чауса

«В мирное время Путин – лузер. Он поднял свой рейтинг за счет «халявы» и войны» — российский обозреватель
Спикер российской Думы и преемник Путина громко опозорился в прямом эфире
Справа Мартиненка. Сьогодні Порошенко показав Вашингтону, що тут господар він

Соцсети разнесли путинский праздник в Крыму
В "Народном фронте" увидели след американского Кента в деле Мартыненко
Райнин - Грицак - Кондратюк - Артюхов?

Задержание Мартыненко: неприкасаемых в Украине не осталось — Deutsche Welle
Конец старого света: Франция на ряду с Россией стала главной угрозой для Европы
З усього цього витікає, що кліка Порошенка приречена. Вже час вирішувати, хто прийде після цього до влади, – Лановий

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте