Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

«Електроважмаш» позичив $2,5 мільйони у банка Клименка

«Електроважмаш» позичив $2,5 мільйони у банка Клименка
«Електроважмаш» позичив $2,5 мільйони у банка Клименка

ДП завод «Електроважмаш» акцептував пропозицію ПАТ «Банк «Юнісон» на кредит у розмірі $2,50 млн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Однорічна відновлювальна кредитна лінія отримана під 11,9%, вартість його обслуговування становитиме $297,5 тис. Коефіцієнт покриття в разі передачі в заставу майнових прав на надходження грошових коштів (виручку), виробів, товарів за договорами – 0,5.

Гроші позичено для рефінансування заборгованості по кредитах в банках, поповнення обігових коштів та придбання основних засобів.

Дані про остаточне укладання угоди мають бути опубліковані у «ВДЗ» наступного тижня.

Банк «Юнісон» належить кіпрським офшорам «Ай.Ді.Пі. кепітал Лтд» (IDP capital ltd) та «Ем.Сі.Ейч.Ел. Файненс лтд» (MCHL finance ltd).

Вони у свою чергу належать ліхтенштейнським фондам «IDP foundation» (Ай. Ді. Пі. фаундейшн) та «All beteiligungs stiftung» (Ол бетайлігунгз штіфтунг) відповідно.

Власниками кожного з фондів є більше десяти осіб, відтак «Юнісон банк» не вказав своїх кінцевих бенефіціарів.

Членом спостережної ради «Юнісон банку» є Антон Клименко, брат екс-міністра доходів Олександра Клименка, який після Майдану втік з України.

Також до спостережної ради банку входить Денис Азаров, який входив до складу ради Донецької обласної організації «Нашої України», яку очолював Антон Клименко.

Член ради Ольга Епель є донькою донецького бізнесмене Михайла Епеля, який володів банком капітал разом з Євгеном та Русланом Щербанями, синами вбитого донецького бізнесмена Євгена Щербаня.

Член ради «Юнісон банку» Володимир Рахлін у 2012 році балотувався до Верховної Ради за списком Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Очолює спостережну раду Жорж Антонiадес (George Antoniades).

Нагадаємо, юристи Сергія Курченка займались «концентрацією» фірми «ДонецькЕнергоремонт». Ця процедура призвела до виходу Антона Клименка з власників цієї фірми, яка за останні роки виграла тендери на 463,19 млн грн.

Наші гроші


Теги статьи: КлименкоЕлектроважмаш

Дата и время 19 июня 2014 г., 18:10     Просмотры Просмотров: 2202
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування 04.12.2016
Стало відомо чому Ляшко підскочив до президента після голосування за призначення Шокіна генпрокурором Подробнее
МВД опубликовало имена и фотографии полицейских, погибших в Княжичах МВД опубликовало имена и фотографии полицейских, погибших в Княжичах 04.12.2016
МВД обнародовало данные пяти полицейских погибших в перестрелке в селе Княжичи близ Киева. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте