Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Міністр економіки Шеремета влучно затролив «професійного політика» Кінаха

Міністр економіки Шеремета влучно затролив «професійного політика» Кінаха
Міністр економіки Шеремета влучно затролив «професійного політика» Кінаха

У Верховній Раді міністр економіки Павло Шеремета круто затролив  Кінаха.


Нагадаю, що чи не сто років, як Кінах має доступ до влади: був і віце-прем’єром, і прем’єром, і Головою Партії підприємців, і головою усіляких комітетів-шматикетів, а 24 лютого створив фракцію "Економічний розвиток". Ще нардепом п’ятьох скликань.


Так от Кирилович із суворим виглядом каже до Шеремети, мол євроінтеграція і супутні з цим речі, це добре, але його дуже турбує, що ситуація в країні жорстка (ніби цього ніхто не знає): 60-70 відсотків імпорту, по багатьох показниках Україна неконкурентноздатна бла-бла-бла. Ще Кінаха обурила доповідь Шеремети тим, що, на його погляд, вона була декларативною і формальною. "Неохідна не теорія, а чіткі програми, інакше ми перетворимося на сировинний придаток" - жорстко і обурено відрізав Кінах і жахнув мікрофон у стійку.


Слід сказати, що на доповідь міністрові зазвичай дається лише 10 хвилин, за які детально розповісти про всі плани неможливо. 


Шеремета чемно погодився і поділив тривогу у тому, що так, дійсно, ми перетворюмося на сировинний придаток. Але додав, що Україна перетворюється вже десятки років, і тим самим підколов Кириловича. Мол не 100 днів і не півроку перетворюємося, а з часів, коли ви були при владі.


Далі більше. "Я буду радий ВЧЕРГОВЕ зустрітися з вашою фракцією на більше часу, ніж 10 хвилин. Послухати ваші ідеї, поділитися нашими наробками з цього приводу і разом сформувати ще кращу програму" - відповів нардепу міністр економіки.

 


І стає очевидним, що ніколи Кінах не зустрічався і не пропонував жодних планів і пропозицій. І що це тільки в Раді Кінах надується і робить із себе серйозного політично-економічного діяча. Щодо політичної "харизми", то всі знають про міграцію Кириловича, чи не в усіх партіях і фракціях вже побував. Востаннє був у Партії регіонів і, до речі, голосува за скандальні закони 16 січня.
Щодо навичок економічних, то результати "діяльності" кінахів зараз розгрібають такі як Шеремета.

 

Sergij Panchenko


Теги статьи: ШереметаКинах

Дата и время 20 июня 2014 г., 12:57     Просмотры Просмотров: 2638
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" 05.12.2016
Военная прокуратура Западного региона обвинила полковника Вооруженных сил Украины Григория Демьянчика в том, что он испо… Подробнее
В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте