АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Порошенко призначить головою Житомирської ОДА незаконного забудовника Сергія Машковського

Порошенко призначить головою Житомирської ОДА незаконного забудовника Сергія Машковського
Порошенко призначить головою Житомирської ОДА незаконного забудовника Сергія Машковського

Найближчими днями на посаду голови Житомирської обласної державної адміністрації буде призначено Сергія Машковського. Нині пан Машковський є депутатом Житомирської міської ради. Раніше журналісти звинувачували його у незаконній забудові тротуарів Житомира. Професійний досвід Машковського зводиться до роботи в одному із житомирських автосалонів.

Як повідомляло інтернет-видання Житомир.info, 18 червня Кабінет міністрів погодив звільнення губернатора Житомирської області Сидора Кізіна, який був призначений на цю посаду 2 березня 2014 року. Місцеві активісти та громадські діячі вважають Сергія Машковського найгіршою кандидатурою серед усіх ймовірних претендентів на посаду голови Житомирської ОДА.

«Призначення на цю посаду Сергія Машковського відбувається без погодження із громадськістю, фактично, Президента України вводить в оману група осіб, яка намагається взяти під контроль Житомирську область. У пана Машковського відсутнє щонайменше розуміння проблем області та відсутня стратегія розвитку регіону. Тим більше, що його професійний досвід зводиться до роботи в автосалоні. Менш професійного голови ОДА не було за всю історію Житомирської області».

www.regionews.ua


Теги статьи: Житомирська ОДАСергей Машковский

Дата и время 24 июня 2014 г., 20:16     Просмотры Просмотров: 4169
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 сентября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.061308