Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Маленьке Межигір’я скромного міліонера Федорова

Маленьке Межигір’я  скромного міліонера Федорова
Маленьке Межигір’я скромного міліонера Федорова
Чи можна побудувати будинок на зарплатню держслужбовця у пагонах? Виявляється можна! Просто треба обіймати посаду  Державного центру Експертної служби УМВС України ( це в Києві високий чин (Федоров А.В), або бути його заступником у Вінниці  - начальником НКДЕЦ (Лаптер Р.П) ) Розповімо Вам звідки у міліонерів беруться гроші на будинки, "круті" авто для себе  для дружин і відпочинок за кордоном. За керування  Федоровим А.В.  НКДЕЦ у Вінницькій обл  кажуть, що  Вінницька обл. стала прикладом для всієї України. В нас проводять унікальні аналізи, такі як "аналіз ДНК" та багато іншого.
 
Підрозділ став розвиватись  : закупили техніку, автомобілі,  в структурі працюють досвідчені  працівники. Після революції гідності Федорова підвищили і він став заступником начальника так званої Експертизи на всю Україну! Напевно,  заслужив у влади! але..... якби не маса, але....яка зовсім не до снаги громадськості! Ми пам*ятаємо, за що мерзли на морозі, за що ризикували репутаціями та життям, за що загинули люди на Майдані! Активістам "Народного Майдану Вінниччини" стало відомо про  факти серйозних порушень Федоровим (експертним начальником) та Лаптером (керуючим зараз НКДЕЦ) , які відбувались під час злочинної влади Януковича, а тепер різні схеми тільки посилились!  В той час, коли громада віддає останні гроші на переселенців і армію, знахабнілі чиновники продовжують розкрадати країну.  Це викликає обурення народу! Невже знахабнілі чиновники не мають меж? Скільки крові потрібно їм, щоб зрозуміти, що їм вже ніхто не дозволить жити за рахунок корупційних схем! Навіть працівники  НКДЕЦ  не хочуть збирати підписи  і передавати вищому начальству. Звичайно це стосується  тієї розрядної частини, що залишилась в даній структурі.   Так от! Що ж відбувається в НКДЄЦ, на перший погляд тихому елітному підрозділі, :

1) Йде ремонт НКДЕЦ! І, звичайно, закуповують будівельні матеріали. Паралельно будуються будинки Лаптера і зама Клязюка. Але.... будівельні матеріали розподіляються дивним чином. Піддашки,підмурки,труби для опалення, мармурової плитка - НКДЕЦ на ремонт, а все інше - на косметичний ремонтик на загальному будівництві. Просто класика детективного жанра!

2) Система накатів - святе діло! Будівельні матеріали, спец.техніка, орг.техніка і т.д, а також спеціальні препарати для "аналізу ДНК" закуплені у різноманітних фірмах і вимагають перевірки.Хоча ніби за тендером усе чисто, але ми знаємо, як проводяться тендера у нас в країні за допомогою "кишенькових" фірм.

3) Економим на раб-силі! Якщо придивитись, то в елітному підрозділі, де  більшість працівників мають дві вищих освіти, то можна знайти серед них маляра, штукатура, вантажника.... більше того, вони можуть добровільно допомогти товаришу. Все наче так! Але чомусь працівники НКДЕЦ роблять це в неробочий час! Наприклад,  ми їх зустріли у суботу 21 червня о 14.40 на будівництві Лаптера. Всі експерти маляри були одягнені в робочу форму і в цей час, після тяжкої ранкової зміни на "фазенді" дрімали в автомобілі одного з працівників штукатуро-експерта. Саме їх ми зафільмували з журналістами ВДТ. Жаль було хлопців, бо спросоня їм було важко придумати, чого вони в такому "негляже" були біля будинку з ремонтом. Тож вони щось промимрили, та й поїхали. Хлопці, як ми Вас розуміємо! не для того ви здобували вищі освіти, щоб штукатурити і махати щітками на панщині. Звичайно, Вас можуть зробити козлами-відбувайлами! Ми, доречі вже знаємо версію вашого керівництва: ви там були, бо потрібно було віддати плитку та асфальт на НКДЕЦ))) Молодець - почерк традиційно-святого високопосадовця. З хлопців елітного підрозділу роблять рабів 4) Заробляєм на посадах! Є інформація, яку ми зараз перевіряємо, про те, що майже всі працівники цієї "престижної фірми" -  родичі, друзі, знайомі високопосадовців, бізнесменів та політиків!  А також, що  вартість влаштування на посаду складає близько  40-50 тис. американських зелених = непогана посада і впевненість в завтрашньому дні! 

5) Потрібна справа, можна пообідати, та ще й  заробити можна! На території НДЕКЦ працює столова - діло беззаперечно корисне, бо близько 1200 чоловік годувати треба!  Але, чомусь, ..... столова працює  не завжди і на законних підставах ! Проте все організовано на високому рівні! Продукти привозять працівники сільгосподарств з районів - святе діло годувати вінницьких побратимів!Так що, продукти щирі селяни продають не дуже дорого у фонд міліцейської столовки. Щирість українців - наш коньок! Тим більше для міліції, ну що селянам жалко? Але то таке.... Є ще кухар-золоті-руки-смачнючий -борщ!  Проте зарплатню він отримує в конверті, тобто без "налогообложєнія"! І ми його розуміємо, бо сім*ю годувати треба, а роботи тепер не дуже в країні! А тепер увага! Обід в столовці - 12-15 грн. з одного працівника. А їх там 120! Хай 100 поїсть! 12*100= 1200 грн в день. 20 роб.днів * 1200= 24 тис. грн. Як розподіляються ці кошти нікому не відомо! Поки....!!!! Але прикинути можна (Тут місце для вашої фантазії......)
6) Канцелярія за рахунок працівників - девіз всіх державних установ! В нас на Україні вже давно беруть гроші за те, щоб на роботу ходити, а ще треба вкладати свої гроші, щоб щось на тій роботі путнє робити. Державна служба в цьому не дуже відрізняється від бізнесу! Тут НКДЕЦ не новатор! Але чого це ті, кому потрібна експертна оцінка не можуть допомогти фірмі? І принести хоч пачку паперу, хоч 10 файлів чи папочку зі "скорозшиватільом"  А за таку милість,  можна пообіцяти вдячному клієнту невеличкий бонус - документи підготувати трішки раніше, чим ті, хто справжні жлоби і папір не приносять і файли теж не вважають за потрібне))))

7) Продовжуємо дивувати! Пальне для "вбитого" авто! Чи треба заправляти пальним те, що їздить років 15? Всі, хто має трохи розум, спитають, хоч навіщо це? Та ніхто не наважиться це запитати керівництво! Міліція - люди наказів!  Він сказав, що солярка закінчується швидко, і експертам треба десь брати цю енергетичну суміш на давно непрацююче авто

Теги статьи: БандитизмФедоров Анатолій Володимирович

Дата и время 26 июня 2014 г., 15:52     Просмотры Просмотров: 9648
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Грузинские воры атакуют Европу
У Харкові озброєні бандити відібрали у чоловіка мільйон гривень
На Закарпатье задержали известного криминального авторитета

Антон Геращенко про трагедію в Княжичах: розвідники не встигли повідомити, що їх затримує ДСО
Банда грабителей из Княжичей имела внушительный арсенал оружия - подробности задержания
Одним из грабителей в Княжичах может оказаться охранник члена знаменитой милицейской банды “оборотней”

Под Киевом бандиты проникли в коттедж и связали замдиректора компании
Под Киевом бандиты проникли в коттедж и связали замдиректора компании
Бандиты отобрали у мужчины крупную сумму денег

Вооружённые бандиты, дерзко ограбившие сберкассу, погорели на съёмке «триллера»
У Кропивницькому викрили банду поліцейських
Громкое задержание на поселке Котовского: одесских патрульных пытаются заставить написать протоколы задним числом

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
08 декабря 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте