Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Посол України в Італії викрив депутатку у російській пропаганді

Посол України в Італії викрив депутатку у російській пропаганді
Посол України в Італії викрив депутатку у російській пропаганді

Агресивна російська пропаганда стала предметом обговорення у Римі під час зустрічі з журналістами послів Грузії, Молдови та України. Сусіди України також добре знають, що таке "брехня Кисельова".

 Перша частина зустрічі була цілком офіційною: посли зазначили, що день підписання угод про асоціацію з ЄС - особливий, до нього три країни дуже довго йшли. І наголосили, що це не завершення шляху, а лише його початок. Посол України в Італії Євген Перелигін також висловив сподівання, що як тільки Україна гармонізує своє законодавство з європейським, італійські підприємства зможуть прийти на український ринок та почуватися там, як удома. Крім того, зазначив Перелигін, саме у період головування Італії у ЄС українці мають отримати безвізовий режим з Євросоюзом - на початку наступного року.

Наприкінці виступу український дипломат сказав: "Ще кілька днів тому я на цьому хотів завершити свій виступ, але нині мушу ще дещо пояснити, оскільки російська пропаганда вже дісталася Італії". І він процитував нещодавній виступ у парламенті депутатки від популістського руху "5 зірок" Марти Гранде, яка заявила про існування в Україні "фільтраційних таборів" для "повстанців Сходу" та про українців, які "вбивають росіян тільки за національність". Більше того, депутатка завершила свій виступ посиланням на фотографію, на якій "український солдат, посміхаючись, тримає напівзгорілу руку жіночого трупа", і додала, що це є "квінтесенцією злодійської політики в Україні".

Україна - не перша жертва російської пропаганди

Посол України спростував виступ Гранде як класничний приклад російської пропаганди і продемонстрував присутнім фото, про яке йдеться, пояснивши, що насправді світлина зроблена під час зйомок російського фантастичного фільму "Ми з майбутнього" 2008 року. Перелигін наголосив, що російська пропаганда уже не вперше використовує подібні фальшивки для звинувачень українського уряду і таким же чином свого часу намагалась дискредитувати грузинський уряд під час російсько-грузинської війни.

Український дипломат закликав італійців не забувати уроки історії і не дозволяти економічним інтересам взяти гору над демократичними цінностями. Не виключено, що таким чином посол натякав на нещодавній теплий прийом президента Росії Володимира Путіна у Відні. Цього тижня австрійці підписали важливі документи з "Газпромом" про будівництво газогону "Південний потік" в обхід України.

DW


Теги статьи: ПерегилинРоссия

Дата и время 29 июня 2014 г., 10:14     Просмотры Просмотров: 1679
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте