АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Прокуратура обіцяє забезпечити повне та всебічне розслідування рейдерського захоплення Броварського побуткомінату

Прокуратура обіцяє забезпечити повне та всебічне розслідування рейдерського захоплення Броварського побуткомінату
Прокуратура обіцяє забезпечити повне та всебічне розслідування рейдерського захоплення Броварського побуткомінату

Прокуратура перевірила інформацію, викладену у зверненні працівників ПАТ "Броварський побутокомбінат". Зокрема, було встановлено, що за заявою акціонерів вказаного ПАТ слідчим відділом Броварського МВ ГУ МВС України в Київській області було розпочато кримінальне провадження та проводилося досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, тобто привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Під час досудового розслідування встановлено, що службові особи Товариства, зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч законним правам та інтересам акціонерів довели ПАТ «Броварський побуткомбінат» до банкрутства, чим спричинили стійку фінансову неспроможність та завдали великої матеріальної шкоди та розтратили майно. Зокрема, невстановлені службові особи від імені Товариства підписували та складали документи зі штучно створеними боргами цього Товариства, з метою доведення до банкрутства та привласнення приміщення нежитлової будівлі, в якій розміщено комбінат.

Разом з тим, матеріалами досудового розслідування встановлено, що між фігурантами даного кримінального провадження існували цивільно-правові відносини.

14.09.2013 вказане кримінальне провадження закрито слідчим СВ Броварського МВ у зв’язку з відсутністю в діях службових осіб ПАТ «Броварський побуткомбінат» ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

14.09.2013 вивчивши це рішення слідчого, процесуальний керівник розслідування - Броварський міжрайонний прокурор – встановив, що міліція вказане розслідування провела не у повному обсязі, тому вказана постанова була скасована. Кримінальне провадження направлено до СВ Броварського МВ ГУ МВС України в Київській області для проведення досудового розслідування.

На даний час слідство триває.

noocrat.com


Теги статьи: Рейдерский захватБровары

Дата и время 23 сентября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2222
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.067353