Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Чернігівські перевізники заявляють, що в них «віджимають» бізнес

Чернігівські перевізники заявляють, що в них «віджимають» бізнес
Чернігівські перевізники заявляють, що в них «віджимають» бізнес

Чернігівські підприємці, що займаються перевезенням по маршруту Чернігів-Киїів заявляють  про намагання рейдерського захоплення їх бізнесу.

Про це телефоном розказав Володимир Коваленко – співзасновник приватного підприємства «Дружба Люкс Автотранс»(ці автобуси відправляються в Чернігові недалеко від ТЦ «Мегацентр»).

По його словам їх автобуси блокують біля станції метро «Лісова» в Києві невідомі люди кавказької зовнішності.

«Все почалося в минулий понеділок. В 6 ранку група вірмен на чолі з чернігівкою Світланою Комлаченко та киянкою Юлією Маліковою стали блокувати відправлення  наших автобусів. Не дозволяли людям сідати в наші автобуси. Зокрема Юлія Малікова сідала під колеса автобусу, пояснюючі що їй стало погано. Натомість вони поставили своїх 6 автобусів «Мерседес- Спринтер»». Такі дії тривали  протягом всього тижня. Тільки в п’ятницю їх не було., - пояснив перебіг конфлікту Коваленко.

Він також розказав, що на місце подій кілька разів приїжджала міліція, яка однак в конфлікт практично не втручалася: «Ми разів десять за ці дні викликали міліцію і ДАЇ. Написали заяви в Деснянський район міліції Києва та київську прокуратура. Але поки реакції немає».

Чернігівські перевізники стверджують,  що в них є всі дозволи на перевезення та договори про оренду місць для посадки пасажирів біля станції метро «Лісова», а іншої сторони жодних дозволів немає.

По словам Коваленка, люди,які намагалися заблокувати рух автобусів заявляли про серйозні зв’язки в силових та контролюючих органах столиці.

 Відео з місця конфлікту.

Чернігівщина: події і коментарі


Теги статьи: АвтотрансДружба Люкс

Дата и время 28 июля 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2052
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" 05.12.2016
Военная прокуратура Западного региона обвинила полковника Вооруженных сил Украины Григория Демьянчика в том, что он испо… Подробнее
В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте