Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Генпрокуратура виявила, що військового майна розікрали на 27 млн грн

Генпрокуратура виявила, що військового майна розікрали на 27 млн грн
Генпрокуратура виявила, що військового майна розікрали на 27 млн грн

Генеральна прокуратура України виявила факти розкрадання військового майна, наслідком яких стали збитки на суму 27 млн грн.

У ході перевірок виявлено численні факти втрат озброєння та військової техніки на державних підприємствах, переданих у 2011 році від Міністерства оборони до підпорядкування державному концерну "Укроборонпром", йдеться в повідомленні на сайті ГПУ.  

"На 17 підприємствах концерну встановлено відсутність 189 одиниць, розукомплектування 440 одиниць авіаційної, артилерійської й іншої техніки".

Відсутність "інвентаризації цього майна та його належного обліку призвели до втрат зазначених матеріальних ресурсів вартістю понад 27 млн грн, а також негативно вплинули на стан обороноздатності держави", – резюмується в повідомленні.

За цим фактом ГПУ порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу ("службова недбалість, неналежне виконання службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки").

Нагадаємо, днями МВС за дорученням Генеральної прокуратури України встановило три факти незаконного продажу американських сухпайків, що мали бути передані українській армії.

ТВi


Теги статьи: Генпрокуратура

Дата и время 01 июля 2014 г., 17:45     Просмотры Просмотров: 1724
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте