Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Максим Гольдарб. Той, хто поміняв бронежилети на Рендж Ровер?


Поставки амунції для української армії контролює "махровий корупціонер з минулої влади" Максим Гольдарб - колишній прокурор м. Дебальцеве, що потрапив до Києва в часи Януковича і Пшонки.

Зараз він працює директором департаменту внутрішнього аудиту в Міноборони. Про це пише журналіст Дмитро Гнап на своїй сторінці у Фейсбуку. "В Міністерстві оборони працює такий собі Максим Гольдарб. Це якщо у вас є досі питання, чому армія без бронежилетів, то відповідь очевидна - поставки амунції контролює махровий корупціонер з минулої влади. Цей Гольдарб - колишній прокурор міста Дебальцеве, потрапив в Київ в часи Януковича і Пшонки. Кришував нелегальний видобуток піску і хизуався переді мною та оператором новеньким Рейндж-Ровером" - повідомив Гнап. Крім того, за його словами, заступник міністра оборони Мехед, згідно зі службовими рапортами, "бухав з ФСБ-шниками і садив їх за свій компьютер"

Дивлячись на це, навіть не знаєш, де більший ворог - під Слов’янськом чи в теплих київських кабінетах Міністерства оборони." - підсумовує Дмитро Гнап.

http://intvua.com/


Теги статьи: Гольдарб

Дата и время 05 июля 2014 г., 17:05     Просмотры Просмотров: 4157
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте