АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Російський роботодавець терористів Гіркіна і Бородая має в Україні завод дитячого харчування та ІТ-бізнес

Російський роботодавець терористів Гіркіна і Бородая має в Україні завод дитячого харчування та ІТ-бізнес
Російський роботодавець терористів Гіркіна і Бородая має в Україні завод дитячого харчування та ІТ-бізнес

Російський роботодавець лідерів терористичного угрупування «Донецька народна республіка» Костянтин Малофєєв веде успішний бізнес в Україні.

Про це пишуть Сергій Щербина і Юрій Вінничук в «Інсайдері».

Останнім місцем роботи прем’єр-міністра ДНР Олександра Бородая перед закидкою в Україну було посада піар-консультанта російського бізнесмена Костянтина Малофєєва і його компанії «Маршал капітал». Міністр оборони ДНР Ігор Гіркін за деякими даними працював у службі безпеки цієї фірми.

схема малофеева

Костянтина Малофєєва в Росії називають «другом друзів Путіна» і «православним бізнесменом». Він відомий як акціонер «Ростелекома», засновник «Ліги безпечного Інтернету», яка була ініціатором закону про цензуру в російському сегменті Інтернету.

Фонд бізнесмена «Маршал Капітал» контролює корпорацію «Нутрітек» (75% акцій). Це найбільший виробник дитячого харчування і один з лідерів з виробництва молочної продукції в Росії. До групи входить 14 підприємств. Одне з них – в Україні.

Малофєєв контролює «Хорольський молочноконсервний комбінат дитячих продуктів», що знаходиться в Полтавській області. Це великий виробник дитячого харчування в Україні, який виробляє продукцію під брендом «Малюк», «Малятко», «Малютка».

Випуск дитячого харчування, яке відноситься до товарів першої необхідності, на «Хорольському комбінаті» справа прибуткова: в 2013 році чистий дохід підприємства склав 203 500 000 грн, а чистий прибуток – 31,4 млн грн.

Крім того, з жовтня 2013 Малофєєву належить 25% «Енвіжн Груп» – російської телекомунікаційної компанії, підрядника «Ростелекома».

В Україні у «Енвіжн Груп» є «дочка» – ДП «Енвіжн-Холдинг», великий системний інтегратор. Чистий дохід однієї з її структур – ВАТ «Енвіжн-Україна» – в 2013 році склав 693 млн грн, а збиток – 47,2 млн грн.

В Україні структури «Енвіжн Груп» більш відомі під колишнім брендом «Ситроникс». Найбільше вони запам’яталися перемогою в тендері Кабміну Миколи Азарова з впровадження системи відеоспостереження на виборчих дільницях на виборах до Верховної Ради в 2012 році вартістю 1 мільярд гривень.

Також «Енвіжн Груп» створювала дата-центр для телекомпанії «1 +1» Ігоря Коломойського, центри обробки даних для «Ощадбанку Росії» і «МТС в Україні», а також створювала IТ-інфраструктуру та відеоспостереження для Держслужби статистики України. Ця ж корпорація займалася реалізацією першого етапу національного проекту «Відкритий світ».

Партнер Малофєєва по «Енвіжн Груп» також цікавий. Групою «Ситроникс» ще до входження Малофєєва володіла російська корпорація «Система». Зараз у «Енвіжн Груп» їй належить більше 50%. Один з найбільших активів «Системи» – телекомунікаційна компанія «МТС».

Мажоритарний акціонер «Системи» – російський бізнесмен Володимир Євтушенков. Ця людина – старий приятель побіжного президента Віктора Януковича. Досить сказати, що Євтушенков був одним з членів легендарного мисливського клубу «Кедр», який був зареєстрований на території резиденції «Межигір’я».

Наши Гроши


Теги статьи: БородайГиркинКонстантин Малофеев

Дата и время 10 июля 2014 г., 15:03     Просмотры Просмотров: 3786
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Стрелков в соцсети разразился очередным "страшным" предупреждением для террористов Донбасса
Масштабная акция Захарченко в "ДНР": Стрелков-Гиркин рассказал о провале боевиков
Бандиты Гиркина долго пытали Клавдию Петровну, садисты буквально разорвали ее ножами

Стрелков сделал громкое заявление: Путин меня боится
"Чмо позорное": экс-главарь "ДНР" жестко высказался о покойном Евтушенко
Бывший боевик рассказал, как Гиркин подставил Кремль с Крымом и Донбассом

Гиркин: в ЛДНР не «ополченцы», а наемники — сплошь моральные уроды
Кремлевский спрут. Как Россия устанавливает контроль над Восточной Европой
На Донбассе произошла крупная перемена: Стрелков-Гиркин сделал неожиданное признание о боевиках "ДНР"

ВСУ сотрет их в порошок: Гиркин рассказал о немощности армии "ЛДНР"
Гиркин: признание «паспортов ЛДНР» РФ «страшно запоздалый» шаг
Стрелков-Гиркин назвал две причины, по которым террористы "ДНР" не смогут сдержать крупную атаку на Донбассе

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте