Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Голова правління ПрАТ «ДТРЗ» Михайло Тодоров привласнив понад 34 млн. гривень бюджетних коштів

Голова правління ПрАТ «ДТРЗ» Михайло Тодоров привласнив понад 34 млн. гривень бюджетних коштів
Голова правління ПрАТ «ДТРЗ» Михайло Тодоров привласнив понад 34 млн. гривень бюджетних коштів

Оперативним управлінням ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області в ході проведених слідчо-оперативних заходів, направлених на виявлення фактів розкрадання бюджетних коштів при здійсненні державних закупівель встановлено, що одним з неодноразових переможців державних закупівель на поставку запасних частин та обладнання є ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», засновником і органом правління якого являється Міністерство інфраструктури України.

Головою правління ПрАТ «ДТРЗ» є Михайло Тодоров.

Службові особи даного підприємства, діючи умисно, всупереч законних інтересів держави, у період з 2012-2013 років здійснили безтоварні фінансово-господарські операції, а саме: безпідставно перерахували грошові кошти в сумі понад 34 млн. грн., на розрахункові рахунки фіктивних підприємств, які в подальшому були проконвертовані та зняті готівкою. Впродовж 2014 року, посадові особи ПрАТ продовжують здійснювати протиправну діяльність, направлену на розкрадання бюджетних коштів за допомогою нових злочинних схем.

В результаті чого посадові особи ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», зловживаючи своїм службовим становищем,  заволоділи грошовими коштами в особливо великих розмірах чим заподіяли істотної шкоди Державі.

По даному факту слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області:

07 липня 2014 року внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення за фактом розкрадання бюджетних коштів посадовими особами ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», відповідальність за що передбачена ч.5 ст.191 Кримінального Кодексу України.

11 липня 2014 року гр. Тодоров Михайло Миколайович був затриманий в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час тривають слідчо-оперативні заходи направленні на встановлення винних у скоєнні злочину осіб та повного відшкодування завданих державі збитків.

Элита Страны


Теги статьи: Тодоров Михаил

Дата и время 12 июля 2014 г., 13:18     Просмотры Просмотров: 2667
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте