Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

«Діяльність» бандитів Стрелкова у зоні АТО забезпечує не лише Путін, а й нова влада у Києві

«Діяльність» бандитів Стрелкова у зоні АТО забезпечує не лише Путін, а й нова влада у Києві
«Діяльність» бандитів Стрелкова у зоні АТО забезпечує не лише Путін, а й нова влада у Києві

Газета «Дзеркало тижня» піддала різкій критиці олігарха Юрія Косюка, нещодавно призначеного в адміністрацію президента Петра Порошенка куратором силового блоку.

Обурення видання викликало те, що розташований в Сімферополі магазин агрофірми «Дружба народів», яку контролює Косюк, розгорнув плакат «Кримчани з Росією». За два з половиною місяці АТО українці переказали армії понад 133 мільйони гривень. Уряд виділив на війну ще 4,7 мільярдів. Головний розпорядник цих коштів – Міністерство оборони України. Про зловживання на закупівлях в армії для армії ми чуємо мало не щодня. То дорогий бензин, то неякісні бронежилети. І нічого не зміниться, доки війною керуватимуть люди, призначені за часів Януковича.

 

В інтерв’ю виданню «Главком» Ігор Тенюх, який був в.о. міністра оборони у лютому-березні 2014-го, розповів, що зробив спробу очистити Міноборони та Генштаб від підозрілих людей: «За Саламатіна і Лєбєдєва відбулося дві хвилі кадрових зачисток. Всі проукраїнські офіцери були переміщені на різні нижчі посади. Директори департаментів, які працювали за Лебедєва, займалися тільки одним – забезпеченням фінансами, але не збройних сил, а себе. Я чистку розпочав, було багато звільнень, особливо в Генеральному штабі».

«Слідство.Інфо» отримало список керівників української армії, яких міністр Тенюх відсторонив від роботи, а добрий міністр Михайло Коваль чомусь поновив.

Імена «чудесної сімки» агентів ФСБ та ГРУ в українській армії фігурують у депутатському запиті Юрія Сиротюка та Леонтія Мартинюка на ім’я Генпрокурора та голови СБУ.

Наприклад, Максим Гольдарб стежить сьогодні, за нової влади, за тим, щоб гроші, які отримує Міноборони, зокрема, й від українських громадян, витрачалися без зловживань. Він народився у Тульські області Росії, працював у прокуратурі міста Дебальцеве, дослужився до заступника прокурора Донецька. У 2010-му, коли Віктор Янукович почав забирати найкращих людей Донеччини до столиці, Гольдарб став прокурором Деснянського району міста Києва. У травні цього року Спілка офіцерів України вже вкотре попереджала керівництво держави про шпигунську діяльність Максима Гольдарба.

«…У Міністерстві оборони існує налагоджена, надійно кришована система розкрадання бюджетних коштів… «кришувальниками» є керівник основного антикорупційного та контролюючого органу Міноборони… Гольдарб М.Ю». Але отримали відповідь від самого пана Гольдарба – інформація про нього «не знайшла свого підтвердження».

Генерал-майор Олександр Шутов, начальник Головного оперативного управління Генштабу, за міністра Коваля, з Києва. Його син – чоловік Олени Лебедєвої, дочки екс-міністра оборони Павла Лебедєва, людини, вірної Януковичу. Генерал-майора Шутова нібито усунули від виконання обов’язків після того, як 49 українських військових загинули у збитому терористами літаку Іл-76 у Луганську, наводку на який він здійснив особисто.

Однак, за нашою інформацією, він продовжує ходити на роботу у Генштаб де займається своєю шпигунською діяльністю абсолютно відкрито під пильним оком СБУ.

«Слідство.Інфо» запитало заступника міністра оборони України Петра Мехеда, чи усунуто зараз когось від роботи у Генштабі та Міноборони, адже нещодавно міністр заявляв про те, що тривають внутрішні розслідування.

«Проходять службові розслідування. По фактам розслідування, якщо будуть підтверджені факти, інформацію буде передано до прокуратури і компетентних органів», - сухо відповів пан Мехед. Кілька років тому, за Януковича, СБУ вже розслідувала його особливу прихильність до російських військових… Нова влада певно цією інформацією не цікавиться.

З листа підлеглого Мехеда у Департаменті міжнародного оборонного співробітництва Міноборони, 2008-й рік:

«Полковник Мехед М.П. систематично садив за свій комп’ютер і допускав до бази даних представників Міністерства оборони Російської федерації, у тому числі представників розвідки». Зрозуміло, не безкоштовно. У СБУ тоді відповіли, що їм відома ця інформація і вони розслідують наведені дані.

Відтоді посад у міністерстві він не обіймав. Але сьогодні, нова влада зробила з нього заступника міністра оборони! Певно, для того, аби інформація противнику надавалася в більш широких масштабах.

Вже у березні полковник Петро Мехед стає заступником міністра оборони. Тепер у СБУ пояснюють, що з ним проведено профілактичні заходи, і він може бути заступником міністра.

Подивіться на цього "діяча" і спробуйте відповісти на запитання: він справді ідіот чи тільки придурюється?

Під час неоголошеної війни з Росією Петро Мехед, сміючись, нахабно каже, що суд має довести, чи причетний він до співпраці з російською розвідкою. І додає: «Якщо я на сьогоднішній день працюю у Міністерстві оборони, значить, керівництво держави мені довіряє».

Питання тільки – якої держави?

http://ar25.org/article/diyalnist-bandytiv-strelkova-u-zoni-ato-zabezpechuye-ne-lyshe-putin-y-nova-vlada-u-kyyevi


Теги статьи: Юрий КосюкАто

Дата и время 14 июля 2014 г., 19:26     Просмотры Просмотров: 3013
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" 05.12.2016
Военная прокуратура Западного региона обвинила полковника Вооруженных сил Украины Григория Демьянчика в том, что он испо… Подробнее
В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте