АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 12°C
Днепр: 15°C
Одесса: 21°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 13°C
Львов: 18°C
Ужгород: 19°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

ЗАКАРПАТСЬКА ЧИНОВНИЦЯ-КОРУПЦІОНЕРКА НАМАГАЄТЬСЯ УНИКНУТИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ЗАКАРПАТСЬКА ЧИНОВНИЦЯ-КОРУПЦІОНЕРКА НАМАГАЄТЬСЯ УНИКНУТИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
ЗАКАРПАТСЬКА ЧИНОВНИЦЯ-КОРУПЦІОНЕРКА НАМАГАЄТЬСЯ УНИКНУТИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Закарпатська корупціонерка Наталія Панова, яка “за сумісництвом” є головою ДВС в Закарпатській області, “пішла в наступ” на прокуратуру – через порушені за фактами її зловживань кримінальні справи.

За інформацією, яку отримало наше видання, наразі прокуратура Закарпаття проводить розслідування за чисельними зловживаннями Н.Панової на посаді начальника ДВС області. Було порушено кримінальне провадження та винесено подання з метою притягнення чиновниці до відповідальності.Панова вирішили “зреагувати” перевіреним способом – “закидати” адміністративний суд оскарженнями дій слідчих органів у кількості, необхідній, щоб хоч один з таких позовів потрапив до “потрібного їй” судді. Після цього відзиваються всі заяви, окрім тієї, яка потрапляє до “свого” представника закарпатської “судової влади”, який і отримує певний “фінансовий бонус”.На цей раз таким “потрібним” суддею став Микуляк – син Павла Микуляка, відомого своєю участю в рейдерській схемі Панової, колишнього обласного прокурора Петруні та представників мукачівського ОЗУ з метою захоплення елітної нерухомості в центрі Ужгорода.

  • Нагадаємо, що аналогічним чином – подаючи до суду десятки позовів від себе та свого офіційного чоловіка Алена Панова - Наталія Панова намагалася здійснювати судовий тиск на громадських активістів ГО “Антикорпуція”, які проводили журналістські розслідування за фактами її зловживань на посаді та публікували їх у пресі, .

  • Подібні маніпуляції залишилися єдиним засобом “затягування” кримінальних та громадських люстраційних процесів одіозною чиновницею, яка таким чином намагається уникнути кримінальної відповідальності.

Нагадаємо також: нещодавно Люстраційний комітет Закарпаття виніс висновок, згідно якого Наталія Панова “не рекомендується” громадськістю краю займати посаду голови ДВС в Закарпатській області – через очевидність її незаконних дій та корупційний “креатив”.

Коррупции.НЕТ


Теги статьи: Панова Наталья

Дата и время 15 июля 2014 г., 10:16     Просмотры Просмотров: 2699
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Саакашвили?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.051934