Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Нардепа Бригинця заарештували в Білорусі при спробі перетину кордону

Нардепа Бригинця заарештували в Білорусі при спробі перетину кордону
Нардепа Бригинця заарештували в Білорусі при спробі перетину кордону

Олександра Бригинця не пустили на територію Білорусії та тримають під арештом. Про це повідомила прес-служба народного депутат України Олександра Бригинця, передає УНН.

Нагадаємо,сьогодні Бригинець разом з активістами, колегами по опозиції до Януковича і депутатами сейму Польщі вирушили у м. Вороніж, де в заручниках тримають українську льотчицю Надію Савченко.

“Сиджу під арештом із 2 громадянами Грузії. Біля входу — капітан з дубінкою. Тут є телевізор, дивани і туалет. Мене не впустили на територію Білорусії. Причини не зрозумілі. Ніколи нічого поганого не робив і не говорив про Білорусію, тому вчинок Лукашенка для мене дивний. Повторюю, жодних причин, по яким мене не впустили на територію Білорусії і жодних пояснень, чому моє пересування обмежене, білоруські прикордонники — поліцаї не надали”, — написав на своїй сторінці у ФБ О.Бригинець.

За словами політика, заарештувати нардепа сусідньої країни, який рухався по дипломатичному паспорту і, відповідно, має дипломатичний імунітет — це небачене хамство.

“Повернутися назад в Україну не можу, бо не маю грошей. Але маю квиток до Москви, з Москви до Воронежа, з Воронежа до Москви, з Москви до Києва. Мої колеги продовжили проїздку до Воронежа і, сподіваюся, вже завтра зможуть побувати у нашої льотчиці Надії”, — повідомив О.Бригинець.

Инфорезист


Теги статьи: Бригинець

Дата и время 17 июля 2014 г., 10:22     Просмотры Просмотров: 1307
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
08 декабря 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?












Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте