АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Керівництво ринку 7 – й кілометр зганьбилося в суді проти підприємиці Костенко

Керівництво ринку 7 – й кілометр зганьбилося в суді проти підприємиці Костенко
Керівництво ринку 7 – й кілометр зганьбилося в суді проти підприємиці Костенко

Сьогодні планувалося чергове судилище над усіма відомою на ринку «7-ий кілометр» Ольгою Костенко. 

Нагадаємо, що Ольга Костенко є головою профспілки «Єдність», яка в знак протесту проти здирницьких поборів на території ринку з підприємців оголосила місячне  голодування. Вона боролася і продовжує боротися із адміністрацією ринку за те, аби підприємці не платили до «чорної каси»  від двох до п’яти тисяч  доларів США за суборенду, яка взагалі заборонена законом. Слід відмітити, що власники своїх торгових точок мають, від 50-ти до 100 торгових місць  кожен. Сплачують орендарі до каси по 2000 гривень, а віддають в суборенду іншим підприємцям  разів в сто дорожче.  До щасливих власників таких торгових точок входить мало не весь склад колишньої та діючої Верховної Ради України.  

IMG_6503

Суслик

Підтримали Ольгу Костенко в цьому протесті мало не всі підприємці ринку, котрі геть загрузли в боргах перед іноземцями, які, до речі, навмисно  дають товар під реалізацію, щоб мати можливість керувати українцями. Потонувши  по вуха  у боргах  в подальшому українець стає їх реалізатор, далі вантажником і по завершенню повного етапу справжнім рабом.  Більшу IMG_6535частину українського ринку, формально, вже передано до рук в’єтнамців, які доволі успішно підіймали під себе китайців.  Слід також відмітити, що  Китай, за входження на територію українського ринку відшкодовує своїм громадянам-підприємцям  20 відсотків від вивезеного товару, більше того, вони  не легально отримують великі суми коштів, та товар з відстрочкою платежу та хорошою ціною, чого не дає Україна для своїх підприємців.  

Після масових протестів та мітингів організованих Ольгою Костенко адміністрація ринку, в прямому сенсі цього слова, купили рішення Київського районного суду в судді В.С. Петренка. 

Який 25.07.2013 року  ухвалив:

IMG_6550

Копія купленої ували в судді Петренка

1. Заборонити Ользі Костенко проводити будь-які збори, мітинги, інші зібрання на території ТОВ «Промтоварний ринок».

2. Заборонити Ользі Костенко, без отримання на це згоди ТОВ «Промтоварний ринок» перебувати на території ТОВ «Промтоварний ринок» за адресою смт. Авангард Овідіопольського району Одеської області, вул. Базова 20. 

3. Заборонити Ользі Костенко проводити (особисто або із залученням будь-яких інших осіб, в тому числі, телекомпаній) відео/або фотозйомку на території ТОВ «Промтоварний ринок».

4. Заборонити Ользі Костенко розповсюдження будь-якої друкованої продукції на території ТОВ «Промтоварний ринок».

5.Заборонити Ользі Костенко проводити будь-яку агітаційну діяльність, та будь-яку іншу діяльність, що призводить до виникнення масових акцій, дій чи хвилювань на території ТОВ  »Промтоварний ринок».

6. Заборонити Ользі Костенко будь-яким іншим чином розповсюджувати недостовірну інформацію щодо ТОВ «Промтоварний ринок» серед клієнтів та відвідувачів. 

IMG_6533Вищезгадані пункти, сьогодні, 26 вересня 2013 року СКАСУВАВ АПЕЛЯЦІЙНИЙ суд Одеської області суддя Василь Федорович Парапан. Більше того, суддя був здивований тим, що  Ольгу Костенко вже було тричі засуджено по ідентичній справі. Для довідки, судити людину по одній і тій же справі одночасно в різних судах не дозволяє закон України. Суддю розлютило те, що юрист Яковлев ТОВ «Промтоварний ринок» навмисно приховав інформацію про попередні рішення судів на користь Ольги Костенко. 

 

Сьогодні пройшов останній вирішальний суд для ТОВ «Промтоварний» ринок де суддя Парапан пояснив юристові, що Ольга Костенко подавши свої клопотання підготовлені телеканалом ТВ «Прихована правда» абсолютно права у своїх діях і має повне право продовжувати захищати підприємців від масових поборів на території ринку «7-ий кілометр»

Рішення суду  оскарженню не підлягає. 

ТВ «Прихована правда» Ірма Крат 

 

 


Теги статьи: 7 километрКостенко

Дата и время 29 сентября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2849
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Эпоха «смотрящих»: раскрыта схема по сбору денег на крупнейшем промтоварном рынке страны
В СБУ уточнили, какую сумму вымогали одесские коррупционеры из Минобороны
За аренду контейнеров на крупнейшем рынке страны требовали взятку в 900 тысяч долларов

ГПУ оголосила про підозру Юрію Іванющенко у справі про заволодіння ринком 7-ий кілометр
Сегодня Иванющенко и Аврамову ГПУ объявит подозрение в совершении захвата рынка 7 километр
Луценко отреагировал на заявление Саакашвили по "7 километру"

В Одессе готовится рейдерский захват рынка 7 километр
Саакашвили: Рынок "7-й км" ежемесячно передает Януковичу $800 тыс
Одесский "7-й км" ежемесячно направляет $800 тыс Януковичу – Саакашвили

Под Одессой "шмонают" интересный рынок Юры Енакиевского
На трассе Одесса-Киев бандиты в форме СБУ грабят предпринимателей
Против редактора Цензор.net возбудили уголовное дело за невыполнение решение суда по иску «7 километра»

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте