АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Хто в Україні фінансує російську агресію

Хто в Україні фінансує російську агресію
Хто в Україні фінансує російську агресію

Росія не лише постачає «Гради» сепаратистам, але й серіали телеканалу «Україна».

Цинічно, що телеканал, ефір якого наполовину складають низькопробні російські телесеріали, називається «Україною», а не «Рашкою». Зараз будь-яка веб-камера в Донецьку за добу покаже стільки спецефектів , скільки Лєнфільм за місяць не намалює. А вони продовжують оспівувати «доблєстних російських поліціонерів» та спєцушників, – кажуть більше нема чого показувати. Закінчується телесеріал “ОСА”, і одразу починається “Слiд”, “Карпов” ,” Цезар”…

Наші діти, аби не фінансувати агресора, страждають без орбітів та снікерсів (бо російського виробництва), а вони платять мільйони за їхній телевізійний непотріб. За наші ж гроші нам промивають мізки ворожою пропагандою. І прихована пропаганда, як відомо, небезпечніша, аніж явна. Нам вистачає кісєльовщини і з російських телеканалів. Ми перемикаємо телеприймач на таку патріотичну назву і … бачимо тих самих Дукалісів та Червону площу, новини російською та московських ґламурних ліцедєїв. Все це ще й розбавлене сентиментальними драмами про російську глибинку в порівнянні з якими «Рабиня Ізаура» згадується як шедевр світового кінематографу.

Така ефірна політика в умовах неприхованої агресії РФ не може бути просто виявленням поганого смаку редакторів.

Війна триває вже півроку, і у власників телеканалів було достатньо часу, аби знайти заміну російській телепродукції. Кому боліло те, що відбувається на Сході, давно вже це зробив. Ті, хто зараз втирає нам, про «це лише бізнес», завтра транслюватиме чергові «Ми із будущєго» про сучасний Донбас та «геройства» російського спецназу на Луганщині.

І хай цей текст виглядає як замовний матеріал про телеканал «Україна», – набридло розтікатися політкоректністю за загальні тенденції. Так, не лише Ахметівський телеканал продовжує тісну співпрацю з кремлівською пропагандистською машиною. Так, не лише він викачує гроші з української економіки до військового бюджету агресора. Але з нами воює не геополітична кон’юнктура, а Путін і конкретні солдати та найманці. Вибухають не «мовні протиріччя», а міни з конкретних російських військових складів.
Їхні прислужники в Україні так само мають бути названі поіменно. Журналістська етика військового часу вимагає конкретики. Коли показуєш трупи вбитих російськими ППО-шниками дітей, не треба ретушувати торгові марки, що випадково потрапили в кадр. Вбивають твій народ, а ти переймаєшся, як би не зробити кому-небудь рекламу!? Захоплюють твою землю, а ти «слідкуєш за базаром», аби юристи загарбника не змогли подати на тебе позов до московського районного суду!? В умовах т.зв. «гібридної війни» ворог не лише не носить свої шеврони, він часто-густо носить лампаси українського генерала, сидить в кріслах провідних компаній, керує національними навчальними закладами та центральними телеканалами… Не дарма, мабуть, східна мудрість говорить, що з десяти набоїв дев‘ять залиш зрадникам, і лише один – ворогові.

Информатор


Теги статьи: РоссияСепаратистыТелеканал Украина

Дата и время 22 июля 2014 г., 18:45     Просмотры Просмотров: 1851
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

В Нижнем Новгороде Кремль запретил проводить концерт Макаревича: "Кто ответит за этот беспредел?"
Авторитетное немецкое издание объявила бойкот ЧМ-2018 в России
Песков: Обесточиванием ОРЛО Украина отталкивает от себя террористов

"За пределами, по всему периметру, Россию уже ненавидят. Просто ненавидят", - пост Бабченко о РФ взорвал Сеть
Бабченко: 95% москвичей для меня перестали существовать
Каждый известный артист при путинской власти обязан быть либо тупым зомби, либо конформистом - российский певец

Все бегут и я бегу: “беркутовцы” прячутся в России
Журналисты показали как развлекаются террористы Захарченко в оккупированном Донецке
Серверы избирательного штаба Макрона атаковали хакеры, связанные с ГРУ РФ — японская компания

Смерть телевизора: из рук Кремля выбит его главной и последний козырь
Солист «Грибов» дёшево продался: Украина должна дружить с Россией
Евросоюз больше не считает Россию стратегическим партнером

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте