Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Хто в Україні фінансує російську агресію

Хто в Україні фінансує російську агресію
Хто в Україні фінансує російську агресію

Росія не лише постачає «Гради» сепаратистам, але й серіали телеканалу «Україна».

Цинічно, що телеканал, ефір якого наполовину складають низькопробні російські телесеріали, називається «Україною», а не «Рашкою». Зараз будь-яка веб-камера в Донецьку за добу покаже стільки спецефектів , скільки Лєнфільм за місяць не намалює. А вони продовжують оспівувати «доблєстних російських поліціонерів» та спєцушників, – кажуть більше нема чого показувати. Закінчується телесеріал “ОСА”, і одразу починається “Слiд”, “Карпов” ,” Цезар”…

Наші діти, аби не фінансувати агресора, страждають без орбітів та снікерсів (бо російського виробництва), а вони платять мільйони за їхній телевізійний непотріб. За наші ж гроші нам промивають мізки ворожою пропагандою. І прихована пропаганда, як відомо, небезпечніша, аніж явна. Нам вистачає кісєльовщини і з російських телеканалів. Ми перемикаємо телеприймач на таку патріотичну назву і … бачимо тих самих Дукалісів та Червону площу, новини російською та московських ґламурних ліцедєїв. Все це ще й розбавлене сентиментальними драмами про російську глибинку в порівнянні з якими «Рабиня Ізаура» згадується як шедевр світового кінематографу.

Така ефірна політика в умовах неприхованої агресії РФ не може бути просто виявленням поганого смаку редакторів.

Війна триває вже півроку, і у власників телеканалів було достатньо часу, аби знайти заміну російській телепродукції. Кому боліло те, що відбувається на Сході, давно вже це зробив. Ті, хто зараз втирає нам, про «це лише бізнес», завтра транслюватиме чергові «Ми із будущєго» про сучасний Донбас та «геройства» російського спецназу на Луганщині.

І хай цей текст виглядає як замовний матеріал про телеканал «Україна», – набридло розтікатися політкоректністю за загальні тенденції. Так, не лише Ахметівський телеканал продовжує тісну співпрацю з кремлівською пропагандистською машиною. Так, не лише він викачує гроші з української економіки до військового бюджету агресора. Але з нами воює не геополітична кон’юнктура, а Путін і конкретні солдати та найманці. Вибухають не «мовні протиріччя», а міни з конкретних російських військових складів.
Їхні прислужники в Україні так само мають бути названі поіменно. Журналістська етика військового часу вимагає конкретики. Коли показуєш трупи вбитих російськими ППО-шниками дітей, не треба ретушувати торгові марки, що випадково потрапили в кадр. Вбивають твій народ, а ти переймаєшся, як би не зробити кому-небудь рекламу!? Захоплюють твою землю, а ти «слідкуєш за базаром», аби юристи загарбника не змогли подати на тебе позов до московського районного суду!? В умовах т.зв. «гібридної війни» ворог не лише не носить свої шеврони, він часто-густо носить лампаси українського генерала, сидить в кріслах провідних компаній, керує національними навчальними закладами та центральними телеканалами… Не дарма, мабуть, східна мудрість говорить, що з десяти набоїв дев‘ять залиш зрадникам, і лише один – ворогові.

Информатор


Теги статьи: РоссияСепаратистыТелеканал Украина

Дата и время 22 июля 2014 г., 18:45     Просмотры Просмотров: 1812
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Украина продолжает покупать у России 10 млн тонн угля в год – Аваков
Украина обречена поставить не фиктивную, а реальную стену на сегодняшней линии разграничения
Поліція фіксує уламки російських снарядів для міжнародного суду

В «ЛНР» начались массовые зачистки «экс-террористов»
Депутат РПЛ раскрыл подробности переданного США плана примирения с РФ
"Паспорта ОРДЛО" – это не глупости. Москва будет ещё сильнее давить на нас – Корчилава

РФ: Украина наш крупнейший покупатель мяса и пива
Артеменко рассказал о сути компромиссного плана с Россией, который он предложил Трампу
На оккупированной территории неизвестные атаковали боевиков

ZDF: Полковник ФСБ раскрыл замыслы Путина в Германии
Команда Трампа финансировалась из России и тесно сотрудничала с ФСБ – СМИ
Россия готовит к переброске на Донбасс 10-тысячную дивизию - Минобороны

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте