Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Спільник Януковича Ігор Калетник хоче розжалобити депутатів. Документ

Спільник Януковича Ігор Калетник хоче розжалобити депутатів. Документ
Спільник Януковича Ігор Калетник хоче розжалобити депутатів. Документ

Народний депутат України Олег Канівець розповів про від нардепа Ігоря Калетника, в якому останній пише про необґрунтованість обвинувачень проти нього Генпрокуратурою й просить депутатів, щоб ті були об’єктивними і неупередженими при розгляді «Подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Калєтніка Ігоря Григоровича».

Олег Канівець (пряма мова):

«Межа цинізму екс-комуніста Ігоря Калєтніка вражає. Нагадаю, що саме він і регіонал Володимир Олійник 16-го січня стали головними диригентами при прийнятті неконституційних законопроектів. Тоді ці диктаторські закони приймалися не за допомогою системи «Рада», а простим підняттям рук. Калєтнік ставив законопроекти на голосування, а Олійник, демонструючи дива надшвидкісного підрахунку, оголошував результати – 235 голосів. Прийняття цих «парнокопитних» законів, яке відбувалося з грубим порушенням Регламенту Верховної Ради, тоді ще більше загострило політичну кризу в країні й радикалізувало людей. Саме після 16-го січня Майдан сколихнула інформація про перші жертви – Сергія Нігояна та Михайла Жизневського…

У травні в Генпрокуратурі я, як заступник голови Лічильної комісії Верховної Ради, давав свідчення по відкритих кримінальних провадженнях щодо зловживань Калєтніка й Олійника під час голосування 16 січня. Переконаний, злочин має отримати належну оцінку суду!

І тут мені приходить лист від Ігоря Григоровича, в якому він пише про необґрунтованість обвинувачень проти нього Генпрокуратурою й просить мене бути об’єктивним і неупередженим при розгляді «Подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Калєтніка Ігоря Григоровича».

«Оціночні судження, власні домисли прокурорів, їх інтерпретація нібито наданих свідками показань не є і не можуть бути підставою для притягнення будь-кого, в тому числі й народних депутатів України, до кримінальної відповідальності», – переконує у своєму описі парламентар. До слова, цей лист Ігор Григорович навіть особисто не підписував. Його помічники надіслали просто копію листа. Калєтнік, апелюючи до Конституції України, пише про «ігнорування конституційних гарантій діяльності народних депутатів» й додає таблицю обвинувачень викладених в поданнях Генпрокуратури від 27.05.2014 та 24.06.2014 з власними коментарями по кожному обвинуваченню. Очевидно, подібні листи Калєтнік направив усім народним депутатам.

Мені цікаво, він дійсно вірить, що ось ця писанина допоможе йому відбілитися й уникнути відповідальності? Чи він розраховує на якусь депутатську солідарність? Калєтнік вже давно мав би сам скласти депутатський мандат і не ховатися за депутатською недоторканності. Достатньо зайти на сторінку цього парламентаря на сайті Верховної Ради і подивитися на те, з якою регулярністю він відвідує засідання ВР. Цифри говорять самі за себе: присутній – 108, відсутній – 53 (це за даними електронної реєстрації). Як не складно здогадатися, на засіданнях парламентар не з’являється після кривавих подій на Майдані, до яких призвели саме ті закони 16-го січня…

В середині червня Комітет Верховної Ради з питань регламенту повернув на доопрацювання до Генеральної прокуратури подання про позбавлення недоторканності депутатів Володимира Олійника та Ігоря Калєтніка, аргументуючи це тим, що Генпрокуратура надала недостатньо доказів. Вірю, що ми дотиснемо цю справу і винні будуть покарані».

Kaletnik-Igor-list1

Национальное бюро расследований


Теги статьи: Игорь Калетник

Дата и время 25 июля 2014 г., 12:27     Просмотры Просмотров: 2670
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Калетник добился изъятия из публичного доступа информации о собственных миллионах
Суд скрыл информацию о выведении Игорем Калетником $7 млн в Россию
Суд усомнился в причастности Калетника к «диктаторским законам»

Суд наложил арест на 26 га земли экс-вице-спикера ВРУ Калетника
Когда ГПУ начнет охоту за представителями клана Калетников?
Илья Кива - новый "дедушка коммуниста Калетника"?

Что связывает военного прокурора Матиоса и беглого коммуниста Калетника?
Активисты сделали из "межигорья" Калетника "посольство" "ДНР": фотофакт
Игорю Калетнику удалось вывести в Россию 80 млн гривен

Розшукуваний Генпрокуратурою Ігор Калєтнік переховується на Закарпатті?
Игорь Калетник планировал устроить охотничьи угодья на краденых гектарах под Киевом
Красные бароны. Роскошные особняки «вождей» украинских коммунистов

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте