АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

На заводі імені Малишева прокуратура вибиває борги по зарплаті

На заводі імені Малишева прокуратура вибиває борги по зарплаті
На заводі імені Малишева прокуратура вибиває борги по зарплаті

Прокуратурою Центрального регіону вживаються заходи щодо погашення заборгованості у 21,8 мільйони гривень заробітної плати працівникам підприємстваЗа три місяці працівникам державного підприємства не виплачено заробітної плати на суму 21,8 мільйони гривень…

Харківською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Центрального регіону України під час перевірки встановлено, що на державному підприємстві «Завод ім. Малишева», в порушення вимог ст. 2, 4, 5-1 Кодексу законів про працю України, ст. 15, 21, 22, 24 Закону України «Про оплату праці», при значній заборгованості по виплаті заробітної плати на загальну суму 21,8 мільйони гривень працівникам підприємства за період з червня по серпень 2013 року наявні на розрахункових рахунках підприємства грошові кошти на погашення вказаної заборгованості не направлялися, а здійснювалися інші необов’язкові і не першочергові платежі.
Відомості щодо кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розпочато досудове розслідування. 

Украина криминальная


Теги статьи: Завод им. Малышева

Дата и время 01 октября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2920
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.050592