АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -9°C
Харьков: -5°C
Днепр: -3°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -10°C
Сумы: -7°C
Львов: -4°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -6°C
Ровно: -7°C

Чернігівські мільйонери «Блоку Петра Порошенка»: депутати оприлюднили свої декларації за 2014 рік

Чернігівські мільйонери «Блоку Петра Порошенка»: депутати оприлюднили свої декларації за 2014 рік
Чернігівські мільйонери «Блоку Петра Порошенка»: депутати оприлюднили свої декларації за 2014 рік

Більшість депутатів від «Блоку Петра Порошенка» на Чернігівщині мільйонери. Такі дані отримав ПіК після аналізу оприлюднених декларацій за 2014 рік.

Відповідно до чинного законодавства депутати Верховної Ради мають оприлюднювати свої декларації про доходи. Так, станом на 16 квітня майже всі депутати пов’язані із Чернігівщиною оприлюднили свої декларації за 2014 рік.

ПіК зробив аналіз декларацій депутатів, які були обрані по мажоритарним округам Чернігівщини на позачергових парламентських виборах, зокрема, Валерія Куліча (205 в.о.), Владислава Атрошенка (206 в.о.), Анатолія Євлахова (207 в.о.), Валерія Давиденка (208 в.о.), Олександра Кодоли (209 в.о.) та Олега Дмитренка (210 в.о.). Також, ПіК аналізував і декларація депутатів, яким так чи інакше пов’язані з Чернігівщиною, зокрема, Олега Купрієнка, який пройшов по спискам «Радикальної партії» та Анни Романової, яка пройшла по спискам «Самопомічі». Не оприлюднив свою декларацію лише Василь Амельченко, від «Радикальної партії Ляшка».

Згідно оприлюднений декларацій, у 2014 році найбільше заробивВладислав Атрошенко – майже 34 мільйони, на другому місці його однопартієць Валерій Куліч, який отримав 28 мільйонів. Решта депутатів, згідно декларацій, за 2014 рік заробили у десятки разів менше.

 

У деклараціях про доходи також вказані і члени родини народних депутатів. Так, найбільше у 2014 році заробила родина Анатолія Євлахова – півтора мільйони. На другому та третьому місці по доходам члени родин Олега Купрієнка та Владислава Атрошенка відповідно.Також, народні депутати вказали у деклараціях і відомості про нерухоме майно. Зокрема кількість та площа земельних ділянок.

Найбільшим землевласником, згідно декларації, є Олег Купрієнко. У його власності знаходиться 2,6 га землі. Водночас, Анатолій Євлахов та Анна Романова взагалі не мають у власності земельних ділянок.Зазначимо, що хоча у власності самого Владислава Атрошенка, відповідно до його декларації, знаходиться лише 0,4 га землі. Водночас, його родина володіє більше ніж 7 га землі. Також земельні ділянки є і у власності родини Валерія Куліча. Родини інших нардепів, згідно декларацій, взагалі не мають землі.

 

 

Наступним пунктом декларації народних депутатів від Чернігівщини є житлова нерухомість. До житлової нерухомості входить площа як квартир, які депутати мають у власності, так і житлових будинків.

Тож, відповідно до оприлюднених декларацій, найбільшим власником житлової нерухомості є Валерій Куліч, який має у власності 631,8 кв.м., на другому місці Владислав Атрошенко, який має загальної площі житлової нерухомості у два рази менше за Куліча – 318,4 кв.м.

Відсутня житлова нерухомість, згідно декларації, лише у народного депутата Валерія Давиденка.

 

 

Хоча Атрошенко знаходиться на другому місці за загальною площею нерухомості серед депутатів, його родина посідає перше місце відповідного рейтингу. Адже, згідно декларації, вони мають у власності більше 250 кв.м. житлової нерухомості.

З решти чернігівських депутатів квартири та/або житлові будинки мають лише члени родин Євлахова та Купрієнка.Щодо вкладів у банках народних обранців, то лідером є Владислав Атрошенко, який має на своєму рахунку більше 24 мільйонів. Ще одним вкладником-мільйонер є Анатолій Євлахов – більше 2 мільйонів. Решта депутатів мають вклади у банках, проте у рази менші від представників «Блоку Петра Порошенка».

 

А ось родини депутатів від Чернігівщини, згідно декларацій, майже не мають вкладів у банках. Лише родина Євлахова, яка має більше 2 мільйонів, та родина Атрошенка, яка, як не смішно, має лише 334 гривні вкладу.

Родини решти депутатів, відповідно до декларацій, взагалі не мають вкладів.

Зазначимо, що окрім вкладу у банку, родина Євлахова також має цінні папери на суму більше 3 мільйонів гривень.Відповідно до законодавства, народні депутати зазначили у своїх деклараціях і транспортні засоби, якими володіють вони та члени їх родини.

Так, найбільшим автовласником серед депутатів є Валерій Куліч, який, згідно декларації, має 4 легкові авто (Lexus GX 460, BMW 740 D, ВАЗ 2121 "Нива", Toyota Prado), а його родина три (Toyota Venza, Hyundai Santa Fe, ВАЗ 2106).

На другому місці Олег Купрієнко, який має два авто і ще одне знаходиться у власності членів родини.

Владислав Атрошенко має одну машину Range Rover Vogue, так саме і його родина має одну машину Toyota Rav 4. Анатолій Євлахов має Land Rover Range Rover, а його родина Mercedes-Benz ML 350.

Олександр Кодола та Анна Романова також мають по одному транспортному засобу. Однак, згідно декларацій, їх родини не мають автівок.

Валерій Давденко та його родина, згідно декларації, не мають транспортних засобів взагалі. Також не має машин і Олег Дмитренко зі своєю родиною.

Додамо, що повні декларації про доходи народних депутатів можна знайти на офіційному сайті Верховної Ради.


Автор: Білоус Світлана для Чернігівщина: події і коментарі

pik.cn.ua


Теги статьи: БППДекларации

Дата и время 24 апреля 2016 г., 11:11     Просмотры Просмотров: 1064
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Прокурору из Борисполя два года не предъявляют подозрение в незаконном обогащении
Глава СБУ Черниговской области отметил свое назначение покупкой "Мерседеса"
Осужденная за коррупцию чиновница незаконно занимала высокий пост в НАПК

Беглому коммунисту Калетнику мама подарила 49 миллионов
Сестра Розенблата купила две квартиры в Германии за десятки миллионов
Сюмар считает неприемлемым введение уголовной ответственности за клевету, инициированной Блоком Порошенка

Жена Луценко снова выступила против блокады Донбасса
Конфуз в прямом эфире: нардепа перепутали с Олегом Винником
Судья Людмила Галиян: кормит и мантия, и частный отель

Насиров жил в Лондоне в двух квартирах
После скандала с "письмами Порошенко к ФСБ" в БПП призвали Раду принять закон о фейках
Киянин зняв на відео як соратник Яценюка ховає шикарний Mercedes у київському дворі

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 января 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.071292