АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 4°C
Днепр: 6°C
Одесса: 6°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 3°C
Львов: 1°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 2°C
Ровно: 3°C

Компанія Swissport намагається знайти управу на українських рейдерів в Єврокомісії

Компанія Swissport намагається знайти управу на українських рейдерів в Єврокомісії
Компанія Swissport намагається знайти управу на українських рейдерів в Єврокомісії

 Міжнародна компанія Swissport International Ltd., яка разом з українським перевізником МАУ створила спільне підприємство з наземного обслуговування повітряних суден в аеропорту «Бориспіль» Swissport Ukraine, закликає Європейську комісію вплинути на уряд України і суди у вирішенні конфлікту з найбільшим українським перевізником «Міжнародні авіалінії України».

Про це сказано в листі президента компанії Swissport Пера Утнегарда на ім`я глави Єврокомісії Жозе Мануела Баррозу, текст якого отримав УНІАН. Утнегард вважає, що Київський апеляційний суд безпідставно прийняв навесні 2013 року рішення на користь МАУ, колишнього міноритарного акціонера компанії Swissport Ukraine, згідно з яким Swissport International Ltd. повинна була продати МАУ контрольний пакет акцій спільного підприємства.

«У цьому зв`язку ми закликаємо Європейську Комісію використовувати свій вплив на український уряд та інші політичні, економічні та судові інстанції з тим, щоб відкликати це незаконне рішення», - сказано в листі президента Swissport International Ltd. Пера Утнегарда.

Одночасно Утнегард повідомляє, що компанія подала апеляцію на рішення Київського апеляційного суду, однак вважає, що можливість перегляду цього рішення існує лише при достатньому тиску з боку Європейського союзу.

Як раніше повідомляв УНІАН, у середині вересня авіакомпанія «МАУ» заявила, що вважає безпідставними і такими, що підривають репутацію звинувачення, висловлені компанією «Swissport» на адресу МАУ про нібито штучне затягування судового розгляду між компаніями.

Крім того в МАУ підкреслили, що керівництво «Swissport» продовжує поширювати завідомо неправдиву інформацію, метою якої є надання тиску на українські судові органи, в компетенції яких знаходиться розгляд господарського спору між МАУ і Swissport.

У МАУ також вказували, що «Swissport» спекулює іменами керівників Євросоюзу з метою домогтися неправосудного судового рішення на свою користь.

Спір між компанією МАУ та Swissport триває кілька років. За інформацією ЗМІ, у 2006 році Swissport International придбала у «Міжнародних авіаліній України» частку в компанії «Інтеравіа», яка в подальшому була перейменована в компанію Swissport Ukraine. На той момент МАУ погодилася на запропоновані умови в надії отримати надійного партнера і надалі отримувати комерційну вигоду від розподілу дивідендів. Одночасно з операцією купівлі-продажу МАУ був нав`язаний на невигідних умовах договір на 3 роки, згідно з яким авіакомпанія змушена була оплачувати компанії Swissport Ukraine послуги наземного обслуговування за ціною, яка значно перевищувала ринкову. Очікування з приводу надходжень доходів від виплати дивідендів також не виправдалися.

Після приватизації авіакомпанії «МАУ» у квітні 2011 року між МАУ і Swissport International неодноразово проводилися переговори за участю акціонерів авіакомпанії з метою досягти домовленості про взаємовигідні умови партнерства, які відповідають законам ринку. При цьому всі пропозиції МАУ були відхилені і 6 березня 2012 року на зборах акціонерів, ініційованих компанією Swissport International, в порушення умов договору між учасниками, виключно голосами представників Swissport International, було прийнято рішення про «розмиття» частки МАУ в компанії Swissport Ukraine. В якості захисного засобу авіакомпанія «МАУ» в червні 2012 року звернулася до суду, який в результаті прийняв рішення на користь українського авіаперевізника.

Згідно з судовим рішенням, прийнятим 27 березня 2013, 100% акцій компанії Swissport Ukraine перейшли у власність МАУ.

Після цього Swissport Ukraine знову була перейменована в «Інтеравіа».

УНИАН


Теги статьи: Рейдерский захватSwissport

Дата и время 01 октября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2416
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Шумилов: Касьянов не бизнесмен, а аферист, коррумпированный недо-губернатор
Ковальчук или Коваленко? Кто "первая скрипка" в дуэте рейдеров, захватывающих карьер в Горишних Плавнях?
Рейдеры атакуют даже таких гигантов, как Bunge

Гройсман «выписал» рейдерам радикальный рецепт
Как регионалы поставили себе на службу постмайданных руководителей
Попытка захвата воинской части в Одессе: появилось видео с места происшествия

Юлия Балюк и юристы МИКО руководили рейдерским захватом ресторана Дача в селе Безрадичи
Международный скандал. Рейдерство во Львове лишает Украину инвест перспектив
Під Києвом рейдери захопили ресторан

На Днепропетровщине с участием сотрудников Минюста осуществляется рейдерский захват урожая агрохозяйства
В ZIK назвали обыск Нацполиции рейдерским захватом
Игорь Доценко — «Карлсон» ворующий крыши

Комментарии:

comments powered by Disqus
12 декабря 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.068164