АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -3°C
Днепр: 0°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -4°C
Львов: -2°C
Ужгород: 1°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Дочка Лаврова практично не знає російську мову

Дочка Лаврова практично не знає російську мову
Дочка Лаврова практично не знає російську мову

Єдина дочка голови МЗС РФ Сергія Лаврова Катерина відчуває труднощі під час спілкування російською мовою. Труднощі пов’язані з тим, що Катя Лаврова народилася й більшу частину свого життя провела за кордоном. Про це повідомляють російські ЗМІ, новину передає Преса України.
«А все тому, що більше 2/3 свого життя вона провела за межами Росії. Така традиція російської еліти. Понад 20 років вона жила в США, а потім в Британії. І тільки в останні роки - у Росії», - повідомляє одне з російських видань.
Катерина Лаврова народилася в Нью-Йорку, коли її батько працював у радянському постпредстві при ООН. Однак, після призначення міністром закордонних справ в 2004 році, Лавров з дружиною повернувся в Росію, а Катя залишилася закінчувати Колумбійський університет.
Відзначимо, що представники еліти Росії, які роками воюють із «загниваючим Заходом», тим не менше люблять відпочивати та жити на цьому самому Заході. Зокрема, відомо, що дочка президента Росії Путіна живе в Голландії. Правда, останнім часом, у зв’язку з неадекватною політикою батька, має значні труднощі під час перебування в цій країні.
Також і син Дмитра Медведєва має намір мати освіту після закінчення Массачусетський університет. А син віце-прем’єра Козака вже багато років займається будівельним бізнесом за кордоном. Дочки патріота, віце-спікера Держдуми Залізняка навчаються у Швейцарії та Великобританії. Практично всі діти російських депутатів і міністрів живуть або навчаються в США і Західній Європі.


Теги статьи: Лавров

Дата и время 27 июля 2014 г., 10:29     Просмотры Просмотров: 4133
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.859993