АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -9°C
Харьков: -5°C
Днепр: -3°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -10°C
Сумы: -7°C
Львов: -4°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -6°C
Ровно: -7°C

Насіров не знає, з якої країни фонд "Відродження". ВІДЕО

Насіров не знає, з якої країни фонд "Відродження". ВІДЕО
Насіров не знає, з якої країни фонд "Відродження". ВІДЕО

Керівнику Одеської митниці Юлії Марушевській нарешті вдалося порозмовляти з головою Державної фіскальної служби Романом Насіровим. Якою буля ця розмова і які деталі про компетентність очильника податкової розповідає сама Марушевська і показує відеозапис із селекторної наради

Сьогодні у мене була важлива зустріч з представником Міжнародного фонду "Відродження" щодо впровадження гарячої лінії на Одеській митниці. Я вдячна фонду за підтримку реформ в Одеській митниці. Однак довелося терміново завершити цю зустріч, оскільки мене викликали на селекторну нараду з головою ДФС Романом Насіровим. На цій нараді були присутні мій перший заступник Семен Кривонос та керівники основних підрозділів Одеської митниці.

Під час селектору я частково розповіла про абсурд та порочність системи, якою сьогодні є Державна фіскальна служба. Сьогодні прем’єр-міністр на засіданні уряду озвучував тези, які слово в слово сходяться з нашими реформами і намірами. Але Роман Насіров за ці реформи і досягнуті нами результати виголошує догани.

Якщо хочете зрозуміти різницю між нашим підходом і системою Насірова, перегляньте відео.

P.S. Вперше за 6 місяців Внутрішній безпеці ДФС вдалося затримати працівника митниці за 100 доларів хабаря. Я вітаю такий крок і вдячна за цю роботу. А у мене друга догана.

Блогер і журналіст Гоша Тихий так прокоментував цю сценку: Скільки ще буде продовжуватися знущання над країною по імені Насіров на чолі фіскальної служби? Під час перегляду відео його "спілкування" на селекторі з Юлією Марушевською спочатку хочеться втекти від екрана від сорому за цю людську істоту в краватці, а через 30 секунд мукання "де були на початку наради?" хочеться одного - запустити в ідіота чимось важким. Ну и звичайно питання "з якої країни фонд "Відродження" від голови фіскальної служби - це верх ідіотизма. Чесно кажучи, шкала роздратування від На- всю-країну-насірова пробиває навіть відмітки Ківи... Одна йому дорога - у відставку з позором. Мабуть, і в тюрму є за що".


Теги статьи: Насиров Роман

Дата и время 28 апреля 2016 г., 11:19     Просмотры Просмотров: 1370
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.058066