АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 22°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 18°C
Львов: 16°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

Полтавський жебрак-мільйонер: підозрілий бізнес Євгена Холода

Полтавський жебрак-мільйонер: підозрілий бізнес Євгена Холода
Полтавський жебрак-мільйонер: підозрілий бізнес Євгена Холода

Євген Холод, колишній керівник “Кременчуцької торгової гільдії”, якій належать чи не всі ринки в Кременчуці, а нині перший заступник голови Полтавської обласної ради, задекларував дуже дивні доходи. Зокрема, колишній бізнесмен, якщо вірити декларації за 2015 рік, вклав 17 мільйонів гривень статутного капіталу в підприємства, натомість не отримавши практично нічого. 

Тобто, є якась смішна сума в 4 тисячі 722 гривні, що зазначена як “інші доходи” окрім безпосередньої зарплати“, – інформує видання “Репортер”.

Взагалі, якщо вірити декларації, Євген Холод – дуже бідна людина, що буквально змушена була перебиватися з хліба на воду.

Сукупний дохід цього олігарха становив за рік 187,9 тисяч гривень. Але при цьому йому довелося 155 тисяч вкласти як статутний капітал (саме за минулий рік). Ще 26 тисяч гривень заплатити страховки, та ще 41 тисячу гривень кредиту з відсотками повернути.

То неможливо, скажете ви? Адже 155+26+41 виходить 222, а аж ніяк не 187! Як же він примудрився витратити більше, ніж заробив? Ех, друзі, що ви знаєте про бухгалтерію олігархів? А ще людина, яка багато скликань підряд входила до земельної комісії міськради, аж нічогісінько собі не надбала. Ну, ні квадратного ж метру земельки . Ось така кришталево чесна“, – іронізує видання.

Згідно даних декларації, немає у Холода жодної квартири, жодного будинку чи дачі, як немає і вкладів у банках. Є лише дві старенькі автівки: “Хюндай” 2011 року випуску і ще старший за нього на рік “Мерседес”.

Почитавши все це, хочеться плакати. І може, скинутися, бідному чиновнику хоч на скоринку хліба? Ви не знаєте, там, у Полтаві, є їдальні для безпритульних бідак?“, – запитують журналісти.

“Репортер”

Довідка “Ні корупції!”

10 грудня 2015 року видання “Depo.Полтава” повідомило, що “учасник земельних скандалів, критик Порошенка і Яценюка, бізнесмен, боржник і позивач до місцевих ЗМІ” Євген Холод став другою людиною в Полтавській облраді.

Місцеві ЗМІ говорять про нього як людину, яка має репутацію учасника багатьої корупційних оборудок і темних кримінальних справ.


Теги статьи: декларацияДекларацииХолод Евгений

Дата и время 28 апреля 2016 г., 22:31     Просмотры Просмотров: 1156
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.063889