АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 25°C
Харьков: 24°C
Днепр: 27°C
Одесса: 27°C
Чернигов: 24°C
Сумы: 24°C
Львов: 24°C
Ужгород: 24°C
Луцк: 25°C
Ровно: 25°C

За пів року підлеглі Труханова перевели понад 130 мільйонів у власність офшору

За пів року підлеглі Труханова перевели понад 130 мільйонів у власність офшору
За пів року підлеглі Труханова перевели понад 130 мільйонів у власність офшору

На початку квітня журналісти Слідство-інфооприлюднили інформацію про наявність у міського голови Одеси Геннадія Труханова офшорів на Віргінських островах, через які він пов’язаний з бізнес-групою «РОСТ» і злочинним угрупованням Мініна – Ангерта – Жукова.

27 квітня на брифінгу в Одеській міській раді Геннадій Труханов заявив, що всі ці факти є брехнею. Щоб перевірити це, Громадська організація «Антикорупційний офіс» провела своє невеличке розслідування у відкритих реєстрах України.

Розслідування показало, що за останні пів року тільки через фірму «Ростдорстрой» з Одеського бюджету вивели понад 130 мільйонів гривень. Власником «Ростдорстроя» є офшор «САЙДЛЕЙК ІНТЕРНЕШНЛ ЛІМІТЕД», зареєстрований на острові Тортола (група Віргінських островів). А бенефіциарними власниками цього офшору є Олександр Жуков, який є партнером Ангерта та Мініна, а також два однопартійці Геннадія Труханова по партії «Доверяй Делам» – Євген Коновалов і Юрій Шумахер.

Пропоную читачам перевірти самим всі наведені в розслідуванні факти. Дякуючи змінам в законодавстві, які були прийняті в останні роки, такі розслідування може проводити будь-який громадянин.
Для початку відкриваємо офіційний портал публічних фінансів України.

Обираємо вкладку «ПОШУК ЗА РОЗПОРЯДНИКАМИ»

У віконце «Назва платника» вбиваємо «управління капітального будівництва Одеської міської ради». Натискаємо на «Пошук». Обираємо «Транзакції». Виставляємо ліворуч період за останні 3 місяці (більше за один раз сайт не дозволяє). І бачимо найбільші платежі, яке здійснювало це управління.

Як бачите, найбільші платежі проходять на фірму ТОВ «Ростдорстрой». Платежі мільйонні.
Скільки ж загалом отримала з бюджету Одеси ця фірма? Відповісти на це питання швидко складно, оскільки портал публічних фінансів працює тільки з вересня минулого року. Давайте порахуємо хоча б скільки коштів ця фірма отримала з бюджету Одеси за ці пів року.
Для цього копіюємо код ЄДРПО Ростдорстрою (33658865), вставляємо в віконце «ОДЕРЖУВАЧ», встановлюємо часовий інтервал з жовтня по грудень минулого року і бачимо цікаву картинку.

За ці три місяці фірма отримала з бюджету Одеси стільки платежів, що тільки їх перелік займає три сторінки. Щоб дізнатися абсолютну суму, треба скористатися кнопкою «Скачати». Робимо кілька скачувань за різні місяці і отримуємо зведену таблицю платежів.

За пів року Одеська міська рада перевела на рахунки Ростдорстрою понад 130 мільйонів гривень.
Тобто, 130 мільйонів наших з вами грошей. В Одесі – мільйон мешканців (разом з немовлятами), кожен з них профінансував цю фірму на 130 грн. Виходить, десь по 500 грн. з родини.
Кому ж належить фірма, яку так щедро фінансує Одеська міська рада за наш рахунок?
Дізнатися це нескладно, якщо зробити безкоштовний запит на сайті міністерства юстиції.

Обираємо «Юридична особа», в віконце запит вставляємо код ЄДРПОУ, або «Ростдорстрой», проходимо валідацію і тиснемо «Детальніше».
І хто ж є власником компанії «Ростдорстрой»?

Власником (засновником) Ростдорстрою виявляється офшорна компанія «САЙДЛЕЙК ІНТЕРНЕШНЛ ЛІМІТЕД», зареєстрована на острові Тортола Віргінських островів.

Якщо ми прокрутимо бігунок сайту трохи нижче, то ми побачимо ще і знайомі прізвища.

Перший з бенефіциарних власників має дивне співпадіння імені, прізвища і місця проживання з ЖУКОВИМ ОЛЕКСАНДРОМ, (на фото нижче – ліворуч), який згадується у звіті італійської поліції,  наведеному журналістами Слідства-інфо.

Згідно з цим  звітом, Жуков відповідав у банді Мініна та Ангерта за фінансову частину. Судячи з реєстру міністерства юстиції України, який ми щойно дивилися, він продовжує виконувати свою функцію.

А от Геннадій Труханов, який, за даними італійської поліції, відповідав за охорону Мініна та Ангерта, довів, що він «здатен на більше», і тепер він розпоряджається мільярдним бюджетом Одеси, і при цьому не забуває про тих, хто допоміг йому в його «складному шляху».
Але крім Жукова, є і інші бенефіціарні власники офшору Сайдлейк. Щоб дізнатися, який стосунок мають ці особи до Одеської міської ради, скористаємося пошуком Гугла. На початку пишемо офіційний сайт міської ради, ставимо двокрапку і пишемо прізвища та імена осіб, які нас цікавлять. З результатів пошуку по сайту міськради стає зрозуміло, що обидва засновники офшора, через який дерибанять кошти Одеського бюджету, балотувалися на останніх виборах. Але не видно, від якої партії.

Відкриваємо перше посилання і бачимо отаку цікаву картинку.

Віргінські офшори? Група РОСТ? Корупція на ремонті доріг?
Геннадій Труханов про це нічого не знає. І за його словами, в нього навіть є про це довідка).

Олексій Чорний, для “Ні корупції!”

Для підготовки цієї статті використовувалися матеріали, зібрані в рамках проекту «Громадський контроль діяльності Одеської міської ради», що реалізується організацією «Антикорупційний офіс» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».


Теги статьи: ОффшорыОффшорТруханов

Дата и время 29 апреля 2016 г., 14:33     Просмотры Просмотров: 1844
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В Одессе начальник отделения АМКУ «лег» под мэрию
Ахметов и Колесников открестились от сотрудничества с Манафортом, остальные упомянутые украинцы молчат
Ахметов и компания перевели миллионы долларов Манафорту, утверждает его подельник

В парке Одессы ночью украли 100 новых скамеек
Замість відставки – у відпустці. Кому вигідно, щоб Назар Холодницький і надалі очолював САП?
У России появились собственные офшоры на собственных островах

Холодницкий прокомментировал появление своей подружки в футбольной VIP-ложе
Виктор Бондик: миллионы в Швейцарии и воровская схема, пережившая власть Януковича
На фестивале в Литве мэр Одессы сел за барабанную установку

Делом Павелко скоро займутся Гондурас, Нигерия и Гватемала, - Франков
Кому принадлежит бизнес Кирилла Подольского
Порошенко перед выборами взял под контроль мэров крупнейших городов – Гнап

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.113249