АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: -2°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -2°C
Львов: 1°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Як можна було б знищити Захарченка та Плотницького

Як можна було б знищити Захарченка та Плотницького
Як можна було б знищити Захарченка та Плотницького

На тлі чергової істерії в російських ЗМІ, які щосили смакують подробиці нібито розкритого замаху на "лідера ДНР" Олександра Захарченко, виникає резонне питання – а чи є реальні можливості у держави Україна для фізичного знищення лідерів невизнаних республік. Тим більше, що у світовій практиці боротьби з тероризмом таке рішення цілком успішно застосовується вже багато років. Тут варто згадати, наприклад, першого чеченського президента Джохара Дудаєва або лідерів ІДІЛ, які регулярно знищуються найрізноманітнішими способами в Іраку і Сирії. А вже про Ізраїль і говорити нема чого – методика відпрацьована до автоматизму.

Почнемо з першого пункту – можливості є. Технічно – цілком, адже те, що було на озброєнні російської армії 20 років тому, цілком собі є на озброєнні ЗСУ – я маю на увазі, наприклад, керовану ракету класу "повітря – поверхня", яка наводиться на сигнал мобільного телефону, якою був убитий Дудаєв.

Є й маса інших способів, які цілком собі випробувані російськими і західними спецслужбами – тут і отруйний порошок в конверті, і закладена міна, і снайпер з великокаліберною гвинтівкою. Врешті-решт, ніхто не заважає організувати засідку групи глибинної розвідки на досить безлюдній степовій дорозі на ту ж Савур-Могилу, куди Захарченко регулярно катається на різні заходи. А якщо згадати Ізраїль – то їх військові не зупиняються і перед ракетним ударом по лідерам терористів у досить людних місцях. А відстані на окупованій території не настільки великі, щоб не втрапити в стаціонарну ціль "Точкою-У" або "Смерчем".

Для всього цього, звичайно, потрібні "кроти", але і тут все зовсім не погано - агентури СБУ та ГУР на окупованих територіях цілком вистачає – треба хоча б трохи бути в курсі "армійської кухні", щоб розуміти масштаби роботи розвідників "за стрічкою". До речі, розуміють цей факт і приймають його як даність і самі бойовики – регулярно доводиться чути і читати в інтернеті стогони про те, що особисті дані зливаються в СБУ (а звідти на сайт "Миротворець") прямо зі штабів "армії Новоросії".

Однак, можна сміливо стверджувати, що до сьогодні в напрямку індивідуального терору українські спецслужби не працюють зовсім. Всі убиті польові командири (згадаймо хоча б Мозгового або Іщенко), які ритуально списуються на "українські ДРГ", є жертвами внутрішніх негараздів. До речі, цю тезу навряд чи варто розгортати в об’ємну статтю – всім розсудливим людям це зрозуміло.

І все з однієї простої причини – політичного сенсу вбивати того ж Захарченко просто немає. "Донецька Народна Республіка" - це просто ширма для російського впливу на Донбасі, і вбивство "лідера" не призведе до якихось результатів – куратори просто призначать іншого. Не є Захарченко і так би мовити "духовним" лідером опору - мало знайдеться людей, які до осені 2014 року могли передбачити зліт такої взагалі безликої людини, як Захарченко. Те ж саме стосується і його луганського "колеги" - Плотницького.

До речі, те, що за Захарченко персонально Україна полювання не веде, чудово розуміє і сам "батько республіки", інакше складно пояснити його появу, наприклад, у тільки що обстреляній українцями (за версією російських і "ДНРівских" ЗМІ) Оленівці. Адже те місце  - пристріляне, за їх версією, і ніхто не заважав "підлим правосекам з "Айдару" кинути ще пару, або навіть пару десятків, мін. Але ні - Захарченко спокійно приїхав туди і роздавав інтерв’ю.

Хоча певні заходи безпеки той же Захарченко або Плотницький, звичайно, здійснюють – але бояться вони аж ніяк не українців, а скоріше когось із своїх спільників, з якими вони ділять відданий їм на розграбування регіон. При цьому чудово розуміючи, що для російських "спеців" проблеми прибрати їх (якщо така необхідність з’явиться) не буде.

Depo.Війна.


Теги статьи: Плотницкий ИгорьЗахарченко Александр

Дата и время 30 апреля 2016 г., 10:48     Просмотры Просмотров: 929
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Увольняются все? После запрета о выезде из ОРДО бюджетники активно уходят с работы
Отновороссили и бросили: что стало с ДНР и ЛНР. Репортаж
В СБУ розповіли, де ховається Плотницький - АТО

В СБУ рассказали, где скрывается Плотницкий после переворота в "ЛНР"
В ДНР бюджетникам запретили выезжать на подконтрольную Украине территорию
Сын и дочь: в сети нашлись засекреченные дети главаря "ДНР" Захарченко

Захарченко заявил о проведении "выборов" в "ДНР"
Тайно и без СМИ: стало известно об очередной поездке Савченко в "ДНР"
Сурков втрачає вплив у Кремлі, – експерт

Фашик Донецкий: Пятьдесят портретов Захарченко. О бизнесе в оккупации
Известная украинская певица рассказала, как у нее на глазах убили охранника Захарченко
Пуля пролетела, мне повезло: певица Руслана рассказала об убийстве охранника Захарченко

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.060817