АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 8°C
Харьков: 11°C
Днепр: 13°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 7°C
Сумы: 10°C
Львов: 8°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 8°C
Ровно: 8°C

Ужгородські підприємці закликають заборонити “Ревізору” перевіряти місцеві заклади

Ужгородські підприємці закликають заборонити “Ревізору” перевіряти місцеві заклади
Ужгородські підприємці закликають заборонити “Ревізору” перевіряти місцеві заклади

Про це у коментарі Zaholovok.com.ua розповів Роберт Левицький. Перш, за все, власник декількох ужгородських ресторанів згадав, як раніше сам отримував відзнаку “Ревізора”.

“Тоді був радий колектив. Але я вам скажу, той стрес, який був після приходу Фреймут...Ця табличка того не варта. Тому що програма “Ревізор” подає всю інформацію у вигідному для себе світлі. А, якщо подивитися, так би мовити, на чорну кухню цієї програми, то ми бачимо, що найважливіше для всієї команди “Ревізор” - це спровокувати конфлікт. Тобто загнати людей у стресову ситуацію і потім на основі цього витягати з них якусь інформацію, аби з неї потім можна було скласти якусь гарну картинку, -каже Роберт Левицький. - У нас є закон “Про дерегуляцію підприємницької діяльності”, тобто у нас фактично навіть контролюючі фіскальні органи не мають права заходити без наявності підстав для цього.»

«Щодо “Ревізора”. Так, ми прийняли табличку, але, можливо, це було нашою помилкою. Найцінніше, що ми, або будь-який ресторан має, — це кадри. А після програми “Ревізор” десь 60-70% працівників потребують психолога. Я вам скажу, що після зйомок останньої передачі у нас і того пережитого стресу, десь 60 % людей взагалі пішли зі сфери ресторанного господарства. Бо вони не могли справитися з цим. Тобто вони не тільки з ресторану “Фанфан” пішли, а взагалі зі громадського харчування. Бо коли людина перебуває у стресі, їй потрібно змінити обстановку, стіни, місце роботи, врешті-решт.

Інший негативний момент. Ресторанне господарство — це бізнес, який люди вкладають гроші. І коли виходить у негативному світлі інформація по телебаченню, у дуже багатьох випадках цей бізнес взагалі припиняє функціювати. Хто понесе відповідальність перед інвестором за ті події і наслідки, які сталися після візиту якогось “Ревізора” чи виходу передачі?”, - зауважив бізнесмен.

Днями ж оновлений “Ревізор” знову вчинив переполох в Ужгороді та ряді інших закаратських міст. Підприємці вирішили не сидіти, склавши руки.

“Питання взагалі не у “Ревізорі”. Я, як ужгородець , активний мешканець, людина, до якої, можливо, прислухаються містяни сам хочу поставити питання: що хорошого може дати іміджу нашого міста ця передача? Не секрет, що зараз триває боротьба між містами: за туриста, за інвестора, ще за когось. І моя думка така, що такому місту, як наше, програми, подібні до обговорюваної, не покращують імідж. Ні з позиції туристичної привабливості, ні з якихось інших. Тим більше ця передача сама по собі пуста. Бо нема ресторатора чи шеф-повара, якого можна назвати експертом, і який би не лише критикував, але й давав поради”, - пояснив Роберт Левицький.

Саме тому, за словами Р.Левицького, підприємці готові ініціювати заборону візитерів «Ревізора» в закарпатські заклади на рівні місцевих органів влади.

“Є відгуки, є телефонне спілкування. Наскільки я знаю ресторатори Закарпаття і, зокрема, Ужгорода, готуються подати на розгляд міськради прохання про заборону програми “Ревізор” хоча б в Ужгороді. І я їх підтримаю”, - запевнив бізнесмен.

zaholovok.com.ua


Теги статьи: РевизорУжгород

Дата и время 30 апреля 2016 г., 17:18     Просмотры Просмотров: 1087
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Осінній призов-2018: в Ужгороді до військкомату не з’явилися 70% юнаків
Под Ужгородом бастуют владельцы евроблях: сильные пробки
Мільйони для набережної Ужгорода влада намагається віддати наближеній фірмі із шлейфом криміналу

Война за липы с мэром: как ужгородцы спасают свою набережную
Суд оставил в должности мэра Ужгорода Андреева
В Ужгороде повесился бывший глава отдела по борьбе с экономическими преступлениями

Дело о "Совином гнезде". Мэр Ужгорода вышел на свободу под залог в 440 000 гривен
Мэра Ужгорода взяли под стражу и назначили залог 440 тысяч гривен
В Ужгороде поймали мужчину в шлепанцах, укравшего ковры из дома пожилой бабушки

Мэру Ужгорода вручили подозрение по делу «Совиного гнезда»
«На Мальдивы и так далее» – украинцы обсудили депутатские отпуска
Садовый написал письмо Порошенко: Закарпатье отрезали от Украины

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.638407