АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 11°C
Днепр: 10°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 9°C
Львов: 12°C
Ужгород: 14°C
Луцк: 11°C
Ровно: 11°C

Люди Захарченка та банди Чеботарьова контролюють концерн Укрспирт

Люди Захарченка та банди Чеботарьова контролюють концерн Укрспирт
Люди Захарченка та банди Чеботарьова контролюють концерн Укрспирт

За два роки після втечі Януковича та його оточення з України на корупційних схемах продовжують наживатись ті самі люди, що і кілька років тому. Так, екс-міністр МВС Віталій Захарченко та бандит «Чеба» Олександр Чеботарьов з Росії через своїх людей (у тому числі в контролюючих та правоохоронних органах) налагодили схеми виготовлення та реалізації фальсифікованих алкогольних та тютюнових виробів.

Правою рукою Олексія Чеботарьова є Андрій Акименко, уродженець Росії, який проживає у Києві та у відсутності Чеботарьова керує всіма процесами.

Та треба зауважити, що Чеботарьов не є першою фігурою у злочинній схемі — треба почати, як мінімум з Віталія Захарченка, який ввів у схему свого зятя Іллю Нехаєва та забезпечив контроль за поступленням коштів.

Далі фігурує колишній податківець Денис Чернов, який працює у відділі контролю за процедурою реорганізації та ліквідації державних підприємств Міністерства агрополітики та продовольства України (у тому числі спиртова галузь). За паном Черновим можна відслідкувати його зв’язок з бандитським середовищем. Так, він є керівником ТзОВ «Торгівельний підприємство Центр» (ЄДРПОУ 30214765, м. Київ, проспект Героїв Сталінграду, 16-В), де засновниками є Олексій Чеботарьов та його дружина Владислава Добринецька. Окрім того, Денис Чернов є співвласником адвокатського об’єднання «Покров» (ЄДРПОУ 38675005, м. Київ, вул. Саксаганського, 104-А) , що надає юридичні послуги підприємствам Захарченка-Чеботарьова.

 

Раніше Денис Чернов був керівником підприємства «БСМ Право» (ЄДРПОУ 33947450, м. Київ, вул. Саксаганського, 104-А) де засновниками виступали Олексій Чеботарьов, Андрій Акіменко та колишній депутат Київради Олександр Ліщенко (у кримінальному середовищі відомий як «Ліча»). Саме Ліщенко та Чеботарьов були основними «постачальниками» тітушок за часів Майдану. Шлях у великий бізнес Чеботарьов почав з малого рекету в складі ОЗГ «Прища», який контролював спальний район «Троєщина», який відкрив перший кооперативний ринок. «Прища» вбили в 2003 році, його «царство» успадковував найближчий соратник Олександр Ліщенко.

Дружина Чеботарьова, Владислава Добринецька є співвласником та керівником ТзОВ «Лейк Хауз» (ЄДРПОУ 33947141 м. Київ, вул. Саксаганського, 104-А), разом із Гульсиною Третінних. Її чоловік Сергій Третінних зараз обіймає посаду заступника начальника управління виробничої та економічної безпеки ДП «Укрспирт».

На теперішній час, злочинне угрупування на чолі з Чоботарьовим -Акіменком повністю відновила свої сфери впливу в спиртовій галузі, призначивши на керівні посади в ДП «Укрспирт» Сергія Третіних, Руслана Пакуляка, Ігоря Довбиуса та інших, в ДФС України — начальника Управління БНОТ ПМ Ігоря Тупікіна, начальника управління САТ ДФС України Сергій Дроботун, в міністерство АПК України — Дениса Чернова, який є заступником голови ліквідаційної комісії Концерну «Укрспирт».

 

Під час Революції Гідності, «діяльність» так званих тітушек організовував та фінансував Олексій Чеботарьов — злочинне прізвисько «Льошік» або «Чеба», раніше судимий за крадіжки та збут наркотиків, у буремні 90-ті активний учасник ОЗГ «Прища», яке діяло на Київщини,.

За даними слідчих підрозділів Національної поліції та Генеральної прокуратури Чеботарьов спільно із колишнім Міністром внутрішніх справ Виталієм Захарченко безпосередньо причетні до організації викрадення активістів Майдану Ігора Луценка та Юрія Вербицького. Вербицький був закатований до смерті.

Кричущим фактом є те, що на сьогоднішній день відносно Олексія Чеботарьова, як основного підозрюваного у вбивстві активіста майдану Юрія Вербицького порушено кримінальне провадження, яке належним чином не розслідується, а свідомо затягується недолюстрованими поплічниками режиму Януковича — керівниками правоохоронних органів.

У грудні минулого року колишній заступник Міністра внутрішніх справ Василь Паскал розповів, що в ході розслідування кримінального провадження щодо викрадення Луценка та Вербицького повністю встановлено та доведено вину бандитів з угруповання Олексія Чеботарьова. Зібрано вичерпні матеріали, які повністю доводять саме вину цієї банди, а як наслідок 11-ть бандитів на чолі із Олексієм Чеботарьовим оголошені у міжнародний розшук, це: Чеботарьов, Зубрицький, Неживов, Якубович, Ляхович, Богдан, Щукин, Мисливий, Таран, Тендит, Тиндюк. Останній, водій банди Тиндюк був затриманий, дав підтверджуючи покази. За оперативними даними МВС банда Чеботарьова переховується на території Росії.

Розшук Чеботарьова ведеться формально. Очевидно, що розслідування даної справи заблоковано на самому вищому рівні. І хто з очільників та можновладців наклав вето на розслідування даної справи, насамперед у частині викриття банди Чеботарьова. В цей час його люди продовжують розкрадати державне підприємство та обіймають керівні посади.

Ігор Лапін


Теги статьи: УкрспиртЧеботарьов АлександрЗахарченко Александр

Дата и время 30 апреля 2016 г., 23:16     Просмотры Просмотров: 6570
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Форма-2: как в 2020 году в Украине произвели 30 млн. литров левого спирта
Откупиться от небес - откупится ли Дудник?
Завод “Укрспирта” ушел с молотка за 108 млн

Як не стати жертвою приватизації спиртових заводів в Україні у 2021 році
Купил на аукционе разворованный завод. Молдавский инвестор подал на Украину в суд
В Украине 50% алкоголя – контрафакт: власти задумали масштабную реформу рынка

Донецкий блогер рассказал о серьезном «газовом конфликте» Пушилина и «Ташкента»: «В „республике“ возможен холодомор»
Гиркин: Захарченко, вероятно, убили за «коммерческие дела»
Пушилин может повторить судьбу Захарченко, – Грымчак

Люди исчезают, главарей "убирают" свои, а уголь и металл вывозят в Россию. Аудиоперехват откровений боевиков "ДНР"
ФСБ бросила за решетку правую руку главы "ССО ДНР" и его банду, обвинив в работе на Украину. Аудиоперехват разговоров
Пасьянс под градусом. В чьи руки уходит спиртовая отрасль – расследование

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.153122