АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -8°C
Харьков: -5°C
Днепр: -2°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -9°C
Сумы: -6°C
Львов: -4°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -4°C
Ровно: -4°C

Масон и "ветеран разведок" Вейсман против раскопок

Масон и "ветеран разведок" Вейсман против раскопок
Масон и "ветеран разведок" Вейсман против раскопок

23-го червня 2012 року в м. Вінниці урочисто відзначалось 75-ліття створення парку ім. Горького.

Ця подія обурила патріотичну громадськість міста. Як результат, 16-го липня об 11:00 в конференц-залі готелю "Вінниця" відбулась прес-конференція Вінницького обласного громадсько-політичного об’єднання "Український Дім". Розглядалось питання розстрілів у парку, доцільності назви центрального парку ім. Горького. Також дискутували навколо масових гулянь які, за словами організаторів, продукує нинішня влада міста Вінниці. Натомість, вінницькі активісти пропонують перейменувати центральний парк.

.


"Світ знає що наш парк Горького суцільна могила, там кості наших батьків та дідів, а ми свята на них влаштовуємо. Які можуть бути танці на могилах? Парк потрібно перейменувати в меморіальний комплекс.", – Василь Гурин, голова Вінницького товариства "Меморіал" ім. Василя Стуса.

На прес-конференцію були запрошені історики, громадські діячі і навіть офіцер КГБ.

"Цього року не могло б бути 75 років парку Горького, бо там раніше вже був парк, хіба якщо до масових репресій 1936-37 рр прив’язатись. Гуляння на тій території недопустимі, тому те місце варто назвати не парком, а "суб’єктом НКВС під іменем Горького", – Олексій Струкевич, кандидат історичних наук, професор.

"В 1989 році я досліджував архіви КГБ, від того у мене волосся дибом ставало. В парку Горького більше 21-ї могили не досліджено. У Вінниці є своя "Биківня", тільки про неї мовчать", – Вадим Вітовський, колишній офіцер КГБ, журналіст.

"Мама мене на розкопки водила, я бачила трупи, ми впізнали батькове тіло. Всім сказали шо нічого там не знайшли, бо інакше і нам кінець був би", – Галина Маковійчук, дочка репресованого.

Очевидець тих подій, Світлана Мачульська розповіла, що їх родина весь час жила поруч парку, а дід працював в його господарській частині. Прогулюючись парком постійно розповідав, що і де там лежить.

"Хотілося б шоб там було пам’ятне місце, а не гульки для молодьожі. Алеї, лавочки від них ніхто не забиратиме, а от плясок там не треба – гріх великий", – Світлана Мачульська, сучасник подій.

Організатор  прес-конференції, депутат Вінницької ОДА Сергій Свитко зазначив, що масові гуляння в парку – аморальний злочин над пам’яттю українців. Запропонував перейменувати парк культури і відпочинку на меморіальний комплекс, на що фінансування особливого не знадобиться.

http://gazeta.ua


Теги статьи: Вейсман

Дата и время 28 июля 2014 г., 16:02     Просмотры Просмотров: 2710
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05145