АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -7°C
Днепр: -5°C
Одесса: 4°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -7°C
Львов: -5°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -5°C
Ровно: -5°C

Син кремлівської пропагандистки в ЄС відстоює права ЛГБТ

Син кремлівської пропагандистки в ЄС відстоює права ЛГБТ
Син кремлівської пропагандистки в ЄС відстоює права ЛГБТ

Журналісти дізнались, що син Мізуліної у Бельгії як адвокат профільно займається правами гомосексуалістів.

Правозахисники і журналісти цікавляться сином Олени Мізуліной – бельгійським юристом, які працюють в компанії, активно підтримує ЛГБТ-рух. Як він ставиться до боротьби своєї матері проти пропаганди “нетрадиційних відносин”, розповідає “Радіо свобода“?

Найближчим часом Держдума готується остаточно затвердити законопроект, що передбачає штрафні санкції за пропаганду гомосексуалізму, а також рекламу “нетрадиційних сексуальних відносин” в інтернеті і ЗМІ.

Глава думського комітету, який розробляє законопроект, Олена Мізуліна, повідомила, що санкції будуть передбачені за формування привабливого образу гомосексуалізму, а також “спотвореного уявлення про соціальну рівноцінність традиційних і нетрадиційних відносин”. Законопроект пропонує встановити штрафи для юридичних осіб в розмірі від 800 тисяч до мільйона рублів за вірусну рекламу в інтернеті. Якщо ця пропаганда здійснюється із застосуванням ЗМІ, штраф для громадян може скласти від 50 тисяч до 100 тисяч рублів, для посадових осіб – від 100 тисяч до 200 тисяч рублів, для юридичних осіб – мільйони рублів. Крім того, пропаганда нетрадиційних відносин буде віднесена до інформації, що завдає шкоди здоров’ю дітей. Правозахисні організації вважають новий законопроект відверто дискримінаційним. Євросоюз закликав Росію не приймати закон.

У розпал дискусії навколо законопроекту стало відомо, що син депутата Мізуліної Ніколай, який живе в Бельгії, є партнером у юридичній фірмі Mayer Brown, що підтримує ЛГБТ-спільноту. Цю компанію називають “найкращим місцем для працевлаштування ЛГБТ-юристів”. Єлєна Мізуліна запідозрила публіциста Альфреда Коха, який оприлюднив цю інформацію, в тому, що він представляє “педофільське лобі”. “Якби моя дитина, якого я сам виховав і який на мої гроші отримав освіту, працював би на Заході, в організації, відкрито підтримує ЛГБТ-рух, то я б вважав себе не маючим права виховувати націю у рівно протилежному дусі”, – відповів Кох .

Ніколай Мізулін, якого в ці дні допікають журналісти, відмовляється коментувати поведінку своєї матері.


Теги статьи: Мизулина

Дата и время 03 мая 2016 г., 20:25     Просмотры Просмотров: 1176
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054359