АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: 1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Суд постановив продати акції «АвтоКрАЗу» Жеваго за борги перед «Ощадбанком»

Суд постановив продати акції «АвтоКрАЗу» Жеваго за борги перед «Ощадбанком»
Суд постановив продати акції «АвтоКрАЗу» Жеваго за борги перед «Ощадбанком»

Суд постановив продати 23% акцій ПАТ «АвтоКрАЗ» на прилюдних торгах через борги перед «Ощадбанком». Про це свідчить рішення Господарського суду міста Києва від 24 червня.ПАТ «АвтоКрАЗ» не погасив взятий у 2008 році кредит в «Ощадбанку».

За період з 09.10.2008 по 12.11.2013 у підприємства виникла заборгованість перед банком у розмірі 773,96 млн грн.: 500,69 млн грн. – борг за кредитом; 273,28 млн грн. – борг за простроченими процентами. Окрім вказаних сум, суд стягнув з «АвтоКрАЗу» 52,46 млн грн. пені, 57,05 млн грн. 3% річних, 22,77 млн грн. інфляційних втрат. Загалом – 906,24 млн грн.

Для виплати цього боргу суд постановив продати на прилюдних торгах 22,96% акцій ПАТ «АвтоКрАЗ», що належать ТОВ «Нафтохімкомплекс» (5,13%), ТОВ «Укртехвуглець» (9,85%), ТОВ «Газотурбінні технології» (0,9%) і ТОВ «Гармоніка» (7,08%). Номінальна вартість однієї акції становить 0,25 грн., а вартість часток вказаних фірм становить відповідно 29,05 млн грн., 55,73 млн грн., 5,27 млн грн. і 40,08 млн грн.
Разом з тим судова експертиза встановила, що ціна реалізації однієї акції становить 0,071 грн. Суд вказав, що початкова ціна акцій «АвтоКрАЗу» не може бути нижчою за встановлену експертом. А це – 8,25 млн грн. (частка «Нафтохімкомплексу»), 15,83 млн грн. («Укртехвуглець»), 1,49 млн грн. («Газотурбінні технології») і 11,38 млн грн. («Гармоніка»). Усі ці фірми входять до групи Костянтина Жеваго.
В рахунок вищевказаного боргу госпсуд Києва у лютому цього року вже постановив продати на торгах акції постачальників комплектуючих для «АвтоКрАЗу» – «Полтавського автоагрегатного заводу», «Токмацького ковальсько-штампувального заводу», «Херсонського заводу карданних валів», «Сімферопольського заводу авторулів», «Кам’янець-Подільськавотагрегату».
Крім того, у квітні суд постановив продати 32,7% акцій «АвтоКрАЗу», якими володіють ТОВ «Нові промислові технології», ТОВ «Феррекспо», ТОВ «Промінек», ТОВ «Перт» і вже згадуване ТОВ «Газотурбінні технології», але пріоритетне обтяження на ці акції належить банку «Фінанси та кредит» Жеваго. Вказані судові рішення оскаржені у суді апеляційної інстанції. 

http://pr-z.com.ua/


Теги статьи: ОщадбанкАвтокраз

Дата и время 28 июля 2014 г., 22:19     Просмотры Просмотров: 3190
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Арест имущества Максима Березкина: нелепая ошибка или спланированная акция?
Клиент купил в Ощадбанке фальшивые доллары
Суд арестовал имущество дочери нардепа Березкина

Суд арестовал имущество сына нардепа Березкина
Международный арбитраж обязал РФ возместить “Ощадбанку” $1,3 миллиарда убытков в Крыму
Стало известно, кто из «семьи Януковича» пожаловался на Ощадбанк в НАБУ

В Харькове взорвали банкомат в жилом доме
Справа Березкіна: гоподарські відносини чи кримінальний процес
НАБУ возбудило дело против главы "Ощадбанка"

Холодницкий: Дочь Березкина находится за границей. В Украине она не появляется
Рада не дала привлечь к уголовной ответственности нардепа Березкина укравшего у госбанка миллионы долларов
Регламентный комитет считает необоснованным представление Луценко о снятии неприкосновенности с нардепа укравшего миллионы из Ощадбанка

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.364614