АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: -2°C
Днепр: -4°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -2°C
Львов: 0°C
Ужгород: 5°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Прем’єр Яценюк – яким він залишиться в історії?

Прем’єр Яценюк – яким він залишиться в історії?
Прем’єр Яценюк – яким він залишиться в історії?

При всій моїй нелюбові до Арсенія Яценюка, мушу визнати – його Кабмін працював. Мало хто помітив, але ще восени міжнародна рейтингова агенція Moody’s підвищіла суверенний рейтинг України, та змінила прогноз із негативного, на стабільний (до слова, днями, та ж агенція підтвердила рейтинг Росії як сміттевий).

Більшою мірою це стало можливим через досягнення домовленностей щодо реструктуризації боргів та, цитую, "в зв’язку із прогресом у політичних та економічних реформах під егідою МВФ". Крім того, нещодавно НБУ знизив облікову ставку до 19% річних. Це також можна віднести до позитивних результатів роботи минулого уряду.

У футболі кажуть: "Гра забувається – результат залишається", маючи на увазі, що яким би поганим не видався матч, та якщо ти виграв, то історія тебе запам’ятає переможцем, і вже ніхто не згадає, наскільки поганою була та гра.

Так от, наступні покоління вже не згадають всі вади Яценюка, але в історії він лишиться як прем’єр, який зняв Україну з газової голки Росії, та поклав початок енергетичної незалежності України. Вважаю це чи не найбільшим досягненням його прем’єрства. І на останок: Яценюк пішов із посади, не потягнувши Україну в пекло парламентських перевиборів, хоча й мав для того всі можливості.

Тому дякую, Арсенію, що був, та дякую що пішов.

Едмон Дантес


Теги статьи: Яценюк

Дата и время 04 мая 2016 г., 20:59     Просмотры Просмотров: 1402
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
20 ноября 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что делать с «евробляхами»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.079536