АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -7°C
Харьков: -1°C
Днепр: -2°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -2°C
Львов: -5°C
Ужгород: -5°C
Луцк: -4°C
Ровно: -4°C

Сплачений населенням газ перепродають підприємствам

Сплачений населенням газ перепродають підприємствам
Сплачений населенням газ перепродають підприємствам

Тарифи на комунальні послуги вже стали не підйомними для населення. В зв’язку з цим, влада продає не використаний, але сплачений населенням газ для підприємств за дешевими цінами.

Про це повідомляє видання "Конфлікти і закони". Міністр соціальної політики Павло Розенко вже закликав сільське населення відмовитися від природного газу. Якби на цьому ринку в країні не панувала б монополія, то люди самі вирішували, як опалювати своє житло.

"Саме при Розенко влада оплатила субсидії олігархам, громадяни не використовували газ і тепер цей газ, вже оплачений і людьми і державою, перепродують задешево іншим підприємствам. Це ринок або корупція? Є підозри, що Розенко відповідь знає, але - промовчить", - зазначає видання.

Заява Розенко щодо газового ринку, в якому він не розбирається, спрямовані на озлоблення суспільства. Вся державна система працює на збагачення кількох олігархів, а не захищає інтереси народу. Для президента Петра Порошенка співпраця з російським главою Володимиром Путіним більш вигідна й зрозуміла, ніж ситуація всередині країни.

znaj.ua


Теги статьи: ГазТарифыТарифи

Дата и время 07 мая 2016 г., 23:54     Просмотры Просмотров: 1695
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
18 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.757403