АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

"Україна потрохи перемагає у війні з Росією", - Юрій Бутусов

"Україна потрохи перемагає у війні з Росією", - Юрій Бутусов
"Україна потрохи перемагає у війні з Росією", - Юрій Бутусов

У військовому плані ми не тільки розвиваємо армію, а й реально тримаємо свої позиції і навіть за деякими напрямками повільно, але просуваємося вперед.

Військовий експерт і відомий український журналіст Юрій Бутусов в ефірі телеканалу 112 Україна дещо розширив висловлене напередодні Георгієм Тукой бачення того, як необхідно звільняти Донбас. Нагадаємо, екс-губернатор Луганщини, а нині заступник міністра з питань переселенців та АТО заявив, що вважає найбільш ефективною військово-дипломатичну стратегію, передають Патріоти України.

Бутусов додав сюди ще дві складові - війну на економічному та інформаційному фронтах. І в принципі, за його словами, не дивлячись на те, що стратегія звільнення так і не виписана на папері, на практиці її окремі елементи досить успішно реалізуються. Так, у військовому плані ми не тільки розвиваємо армію, а й реально тримаємо свої позиції і навіть за деякими напрямками потроху просуваємося вперед (тут можна згадати промзону Авдіївки, околиці Докучаєвська, Оленівку ...). Це досить виграшна позиція.

З точки зору дипломатичної війни наявність Мінських домовленостей хоч і не веде до миру і відновлення суверенітету України, що прекрасно розуміє влада, але дає можливість успішно ними маніпулювати, з одного боку, зупинивши спроби Росії наступати, а з іншого, демонструючи Заходу нашу готовність до переговорів заради миру, а також готовність йти на політичні рішення ... Але хто сказав, що ми віддамо нашу територію або погодимося на вибори на умовах Путіна? Все це абсолютно прогнозовано буде провалено у Верховній Раді.

З третього боку - економічного - теж є багато зрушень, наприклад, одна з найсвіжіших - Порошенко підписав закон, який дозволяє не платити в терміновому порядку Росії 3 мільярди доларів «кредиту Януковича». 

patrioty.org.ua


Теги статьи: Бутусов Юрий

Дата и время 08 мая 2016 г., 10:44     Просмотры Просмотров: 965
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Дело Гонгадзе: тест не сдан
Взрыв в центре Киева: журналист указал на смелость украинцев
Бутусов: Махаури был личным другом экс-министра внутренних дел Грузии и сотрудником грузинских спецслужб

Юрий Бутусов: Он был готов рисковать собой, чтобы построить в нашей стране сильное государство
Юрий Бутусов: Президент Дональд Трамп − друг или враг Украины?
Люди, которые тратят деньги на покупку диплома, после прихода к власти искренне не понимают зачем тратить на его получение свое время, — Бутусов

Юрий Бутусов: Теперь паспорт РФ в Украине − это красная тряпка, которая недействительна без регистрации
"Когда все началось на Донбассе, я беседовал с аналитиками. И они неожиданно задали мне вопрос: как думаешь, украинцы будут воевать или нет?", - Бутусов
В этот день погибло 255 и пропало без вести не менее 17 украинских воинов, - Бутусов

Бутусов: В России уничтожены предавшие Украину офицеры из Крыма
Ветераны Иловайска собрались «штурмовать» Порошенко (видео)
Больше чем фото: ветеран идет на парад и "Ходу нескорених" в День независимости Украины, - Бутусов

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.282883